Середа, 29 березня 2017

Світловодськ туристичний


Світловодськ — місто обласного підпорядкування, адміністративний і промисловий центр. Місто розташоване в північно-східній частині Кіровоградської області на Кременчуцькому водосховищі на відстані 320 км від Києва. Населення – 48 тис. жителів.


Минуло більше 50-ти років відтоді, як на берег Дніпра прийшли перші гідробудівельники. За цей час невпізнанно змінився наш край. Там, де колись стояло давнє козацьке село Табурище, протилежні береги річки з’єднала гребля Кременчуцької гідроелектростанції, а поряд з нею на місці села Табурище виросло мальовниче місто Світловодськ. Назва його пішла від слів «світло» і «вода».

Історія Світловодська – це історія і Крилова, і колишнього районного центру Новогеор-гіївська, і того ж самого села Табурища, на території якого воно виросло.

На території сучасного Світловодська і його околиць залишили свій слід скіфи і сармати, кіммерійці, представники інших кочових племен. У 70-80 рр. минулого століття на вершині Табурищанського мису виявлено і досліджено великий скіфський некрополь – унікальний безкурганний могильник, де археологічними експедиціями під керівництвом Н.М. Бокій та І.А. Козир впродовж кількох років розкопано і обстежено близько 200 поховань. На сьогоднішній день Скіфський могильник є пам’яткою археології місцевого значення, що охороняється державою.


Перша писемна згадка про наш край датується ХІІ століттям («Київський літопис»).

Як місто Крилов започатковане в червні 1615 року, коли польський король на прохання старости Чигиринського Яна Даниловича дарував місту Магдебургське право.

За Дмитра Вишневецького (1550-1563) Крилов був останнім із пунктів, де збиралися козацькі полки для походів на турків і татар.

1647 роком датується перебування в Криловській фортеці в ув’язненні Богдана Хмельницького.


У 1821 році заштатне місто Крилов було віднесено до Орденського кірасирського полку, з яким була пов’язана доля майбутнього російського поета-лірика Афанасія Фета. У його спогадах є опис міста.

1822 року місто перейменоване у Новогеоргіївськ.

Місто здобуло славу завдяки ремісникам: у ті часи тут були розвинуті швацьке, кожушане, столярне, бондарне, екіпажні ремесла. Край був відомий покладами граніту і гончарних глин. За даними 1910 року Новогеоргіївськ стояв попереду всіх міст Херсонської губернії за кількістю ярмарків і торжків. Повітовий, окружний та районний статус Новогеоргіївська об’єктивно сприяли розвитку його як міста.

Після прибуття сюди гідробудівників край невпізнанно змінився. Іншими стали і назви поселення: у 1955 році це було селище Хрущов, у 1961 році – місто Хрущов, у 1962 році – Кремгес. З 1969 року місто має теперішню назву.


Світловодськ по праву називають містом-садом, містом, що виросло у парках і скверах. Зелені насадження оточують його практично з усіх сторін, входять у житлові квартали. Кожна вулиця має свою зелену окрасу, свій неповторний вигляд. Центральна вулиця обсаджена пірамідальними тополями, на вулиці Шевченка ростуть липи, на вулиці Гагаріна – каштани. У місті декілька парків і скверів, мальовничий вигляд має набережна, що пролягає вздовж берегів Кременчуцького водосховища і разом з прибережною зеленою зоною охоплює місто зі сходу і півночі.

Окрім цього, у самому центрі міста майже на 100-гектарній території розкинувся лісовий масив з насаджень сосни звичайної, акації білої, клену та інших порід дерев. Нині тут облаштований парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка з літнім концертним залом на 2 тисячі місць, численними атракціонами, ігровими майданчиками та тенісними кортами. На території парку, біля центрального входу, встановлено пам’ятник генію українського народу Тарасу Григоровичу Шевченку, висічений із червоного граніту.

Світловодськ вражає гостей своїм природним ландшафтом, де високі кручі змінюються розлогими низовинами, золотистими пляжами.


Біля Кременчуцького водосховища, неподалік парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка розташований пансіонат «Славутич». Навкруги все втішає око відпочиваючих: і сині далі моря, і міські вулиці з розкішними фруктовими та декоративними деревами. Відпочиваючі проживають у п’ятиповерховому корпусі та двоповерхових котеджах з комфортабельними номерами на 2-3 особи.

Пансіонат «Славутич» — спеціалізований оздоровчо-профілактичний заклад, в якому функціонують необхідні лікувально-діагностичні кабінети, оснащені сучасною медичною апаратурою.

До послуг відпочиваючих їдальня на 400 місць, диско-бар, конференц-зал на 250 місць, дитяча ігрова кімната, бібліотека, більярдна та тенісна кімнати, спортивний майданчик, автостоянка.

Оскільки пансіонат приймає на відпочинок та оздоровлення дорослих та дітей, вихователі пансіонату організовують для малечі цікаві конкурси, вікторини, ігри з музичним супроводом. Крім цього відпочиваючим надається різноманітна екскурсійна програма. Екскурсанти відвідають Кременчуцьку ГЕС, міський краєзнавчий музей, побувають в місті Чигирині – батьківщині Богдана Хмельницького, Ільїнській церкві, почують легенду про три криниці з «живою» водою, відвідають приватний зоопарк у селі Озера.В мальовничому сосновому лісі, на березі затоки, де річка Цибульник впадає в Кременчуцьке водосховище, розкинулась територія дитячого оздоровчого табору «Хвиля».

Табір має у своєму складі два триповерхові та один двоповерховий спальних корпуси з усіма зручностями, затишними холами і кімнатами до 5 чоловік, міні-кабельну телевізійну мережу із супутниковою антеною та відеоапаратурою, корпус літнього кінотеатру-естради, спортивні майданчики, ігрові автомати, облаштований пляж з водними велосипедами.


П’ятиразове калорійне, насичене вітамінами харчування, різноманітна культурно-масова програма, лагідне сонце, море та чисте повітря – основні фактори повноцінного оздоровлення дітей.

На березі старого русла Дніпра, в оточенні могутніх дубів, розташувались затишні будиночки турбази «Купава». Тут знайдуть собі заняття за смаком і уподобаннями і досвідчені туристи, і новачки: водні походи на туристичних байдарках, віндсерфінг, катання на водних велосипедах і каное. Досвідчений інструктор проведе групу по найцікавіших лабіринтах каналів та озер заповідної природи національного заповідника «Білецьківські плавні» з унікальним рослинним та тваринним світом.
На турбазі є спортивні майданчики для гри у футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс. Дітей порадує ігровий майданчик з гойдалками та чудовий піщаний пляж.

У романтиків є можливість здійснити прогулянку на справжній крейсерській яхті по просторах Кременчуцького водосховища з відвіданням безлюдних островів та ландшафтного заповідника «Гора Пивиха» з її неповторними пейзажами, блакитними глинами та «співаючими» пісками.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: (067)9858393; (063)8320748.


Щиро раді гостям і на базі відпочинку закритого акціонерного товариства «Об’єднання Дніпроенергобудпром», збудованій власними зусиллями працівників об’єднання під керівництвом генерального директора ЗАТ «ОДЕБП» І.Е. Марона. Її компактна, затишна територія потопає у квітах та зелені дерев. Яблуні, груші, шовковиця, виноград, вишні, декоративна береза, вічнозелений самшит, верби створюють ідилію щедрого і привітного сільського саду, що межує з мішаним лісовим масивом, переважно сосновим, ростуть й інші дерева. Чепурні, ошатні цегляні будиночки вишикувались в затінку дерев, за декілька метрів від води та у сосновому бору. У кожному може поселитися від 6 до 15 осіб, а всього – 55. Біля кожного будиночка є столик і лавочки, біля одного – альтанка.


Обстановка сприяє активному відпочинку: біля самісінького берега можна пограти у волейбол, є майданчик для гри у великий теніс та футбол. Неподалік від піщаного пляжу — причал і елінг. До послуг любителів водних розваг — човни на веслах, водні велосипеди та лижі, «банани» і «шайби». Якщо більше до вподоби романтичні подорожі — можна відчути себе мореплавцем на яхті «Командор» або катері на підводних крилах «Стріла». А можна посидіти на березі з вудочкою – неодмінно піймається риба. А яка смачна юшка з риби, приготована в казані на багатті! Адже в Кременчуцькому водосховищі водиться лящ, щука, короп, тарань, судак тощо.


Тож працівники об’єднання, а сюди входить 7 підприємств, і кожне має свій будиночок, а то і декілька, люблять відпочивати на базі відпочинку ЗАТ «ОДЕБП», що розташувалася у мальовничій Цибульниківській затоці.


Тут їм завжди раді і роблять все для того, аби їм тут гарно відпочивалося та хотілося приїздити сюди знову і знову.

Для створення найкращих комфортних умов відпочинку на території міста функціонують численні заклади готельного та ресторанного господарства.

У самому центрі міста, неподалік від набережної Кременчуцького водосховища функціонує готель «Гавань». Відпочиваючим пропонуються два двохмісних та один одномісний номери з усіма зручностями. Поряд – автостоянка; на відстані 1 км — міський пляж.

Смачно пообідати, а також відзначити урочисті події можна у кафе-барі «Гавань», що знаходиться за цією ж адресою. Заклад розрахований на 40 посадкових місць, має два окремі зали.

Транспортне сполучення: усі маршрутні таксі до зупинки «Автостанція», вул.Леніна, 3. Телефон-факс: (05236) 3-02-00.


На західній околиці міста, по вул. Новогеоргіївській, на узліссі розташований готельно-ресторанний комплекс «Тропікана». До послуг відпочиваючих – затишні готельні номери класу «Люкс» та одномісні, сауна з кімнатами відпочинку.

Приємно провести час можна у ресторані-барі, де скуштувати фірмових страв національної та іноземних кухонь.

В ресторані-барі є танцювальний майданчик, звучить жива музика, працює дискотека.

Транспортне сполучення: маршрутні таксі №23 до зупинки «Теплиці», вул.Новогеоргіївська, 2-б. Телефон-факс: (05236) 7-16-06.

Кафе «Ольвія» — знаходиться в Хмельницькому мікрорайоні, неподалік від центру міста та автостанції. Заклад має два затишні зали, розраховані на 40 посадкових місць. Пропонуються фірмові страви національної та іноземних кухонь.

Транспортне сполучення: маршрутні таксі №№2-а, 11, 12, 24 до зупинки «Загальноосвітня школа №1», вул.Бойко, 4, телефон (05236) 7-23-10.


Кафе-бар «Камелот» — знаходиться в центрі міста, біля автостанції. Поряд – набережна Кременчуцького водосховища.

Заклад розрахований на 45 посадкових місць + літній майданчик. Асортимент продукції – різноманітний. Пропонуються фірмові страви як національної, так і іноземних кухонь.

Транспортне сполучення: усі маршрутні таксі до зупинки «Автостанція», вул.Єгорова, 1. Телефон-факс: (05236) 7-35-34.

Кафе «Сніженіка» — знаходиться в центрі міста, по вулиці Леніна. Заклад розрахований на 50 посадкових місць, виділено відокремлені кабінки на 4-6 чоловік. Є танцювальний майданчик. Асортимент продукції – різноманітний.

Транспортне сполучення: усі маршрутні таксі до зупинки «школа №3», вул.Леніна, 23. Телефон — 8(05236) 2-76-94.


Ресторан «ОКОЛИЦЯ» знаходиться на околиці міста, в Приморському мікрорайоні.

Гості будуть приємно вражені вишуканими українськими стравами, що для них з любов’ю приготує висококваліфікований шеф-кухар з Києва. Сьомга, запечена у пергаменті під білим соусом, телячі та свині стейки, парові вареники та млинці з червоною ікрою, щойно випечений хліб задовольнять смаки навіть витончених шанувальників української кухні. Кулінарні шедеври виготовляються на високотехнологічному обладнанні італійського виробництва Zanussi.


Бар ресторану представлений алкогольною продукцією з Європи та Америки.


Відвідавши ресторан «Околиця», відвідувачі зануряться в атмосферу музею українського мистецтва, в інтер’єрі якого відчувається побут заможного хутора.

Ресторан «Околиця» є культурно-розважальним комплексом, на базі якого є власний готель VIP-класу.

На вході кожного гостя зустрічають юнаки та дівчата в національних костюмах і проводжають до ресторану.


Комбінування темного натурального дерева, солом’яної стріхи, білосніжних українських скатертин-вишиванок та вишуканого дорогого посуду заворожує і налаштовує на комфортний відпочинок.

Ресторан «Околиця»- це:
— український колорит і вишуканість;
— стилю та дизайну;
— кухня у кращих кулінарних традиціях нашої країни;
— гостинність та доброзичливість до кожного відвідувача;
— готельні номери з усіма сучасними зручностями;
— три більярдні зали;
— жива музика, танцювальний майданчик, дискотека;
— організація банкетів та корпоративних вечірок.


Транспортне сполучення: маршрутні таксі №24 до зупинки “Ресторан Околиця», вул.Будівельників, 20.Тел.: (05236) 3-07-79, 3-07-97.


Навесні гостинно відчинив двері готельно- розважальний комплекс «Балу» — заклад класу люкс, що знаходиться на мальовничому березі Дніпра, в районі селища Власівка.
База відпочинку включає ресторан європейської, української та кавказької кухні з живою музикою та карооке. Досвідчений шеф-кухар з досвідом роботи в ресторанах Росії, Кавказу та міста Києва готує широкий асортимент страв із м’яса, риби та овочів з запашними і духмяними спеціями і маринадами. Серед фірмових страв – холодна закуска: рулетики із баклажанів, фаршировані сиром, томатом та спеціями; гаряча страва – «Тарілка мисливця», в яку входять стейки із телятини та свинини, курячі крильця та стегенця, овочі гриль, свіжі овочі, чіпси та 3 види соусів.


Готель «Балу» пропонує 17 номерів з різноманітним дизайном інтер’єру та чудовим краєвидом на річку або озеро: розкішний номер «люкс», ексклюзивний номер, комфортні 2-х місні номери, номер для молодят.

До послуг відпочиваючих — більярдний зал, сауна, критий басейн, тенісний корт.

Для любителів рибалки є озеро, наповнене різноманітною рибою, яку можна виловити та самим приготувати. В центрі озера – банкетний павільйон з танцювальним майданчиком.

Високий рівень сервісного обслуговування, належні умови перебування, мальовнича природа забезпечують відвідувачам комфортний відпочинок.

Контактні телефони: (0536)79-46-97; моб. (050)309-09-73, (098)781-61-70.


Усі загальноміські заходи та урочистості проходять у міському Палаці культури, будівля якого є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Сьогодні у Палаці культури працюють 27 гуртків і колективів, в них займаються 680 чол., в т. ч. 450 – діти.

Широко відомі у місті та за його межами:
— народний ансамбль російської пісні «Сударушка»;
— зразковий хореографічний колектив «Веселка»,
— народний ансамбль танцю «Вогник»;
— народний жіночий вокальний ансамбль «Голубка»;
— народний хор ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці «Осіннє золотої;
— вокально-інструментальний ансамбль «Явір»,
— хореографічні колективи «Тальоні», «Алегро» та інші.


Вони є окрасою кожного святкового заходу, гордістю мистецького світу міста, учасниками та переможцями обласних, Всеукраїнських фестивалів, конкурсів. Щороку завдяки працівникам Палацу культури та учасникам художньої самодіяльності, в місті відбуваються близько 200 заходів, мета яких – розвиток культури та забезпечення змістовного дозвілля населення. Сім художніх колективів носять почесне звання «народний аматорський колектив». Вони є основою концертної діяльності, масової роботи, учасниками обласних фестивалів та конкурсів.


Ознайомитись з історією нашого краю можна у міському краєзнавчому музеї, розташованому в привабливій зеленій зоні, в приміщенні будинку, у якому колись проживав Герой Соціалістичної Праці, першобудівник міста М.Д. Карпов. На сьогоднішній день будинок є пам’яткою історії місцевого значення. На подвір'ї багато квітів, плодових дерев. У його фондах налічується майже 4,5 тис. предметів, що відображають історію краю.


Розпочинається огляд з експонатів про історію музею, про тих, хто працював на громадських засадах, створюючи заклад.


Одним із попередників Світловодська є місто Крилів (з 1822 р. — Новогеоргіївськ), який потрапив у зону затоплення Кременчуцької ГЕС. В експозиції — фотографії втраченого міста, копії архівних документів.


Палеонтологічну експозицію представлено кістками мамонта, оленя, тура. Є тут і знахідки з безкурганного могильника скіфів.

Екскурсанти отримають інформацію про козацьку минувшину краю, зокрема, про Куруківську битву 1625 р., яка розпочалася в с. Табурище.


У музеї оформлено постійно діючу експозицію, присвячену Великій Вітчизняній війні, яка доповнена експонатами, знайденими на місці боїв за визволення краю у 1943 році (сьогодні це острів Змитниця в Кременчуцькому водосховищі).

Відвідувачі можуть почути звучання патефона, грамофона, репродуктора періоду війни. Відліковує час годинник, що колись висів на центральній площі м. Кремгеса (попередня назва Світловодська).

Один із залів присвячений будівництву міста — тут розміщено макет села Табурища 1954 року, світлини, що відображають історичні віхи будівництва ГЕС і міста.

Серед найбільш привабливих для відвідувачів предметів — ткацький верстат, речі, якими користувалися в давнину, автопортрет художника О.Фойницького, картина П. Кодьєва «Босоноге дитинство», картина А.Горбенка «Моя Кіровоградщина».

У музеї є унікальні експонати, які подарував рідному місту льотчик-космонавт Юрій Маленченко: тренувальний костюм, космічна їжа.

При музеї діє об'єднання майстрів декоративно-вжиткового мистецтва, які час від часу проводять виставки своїх робіт. Відвідувачі можуть ознайомитись з роботами з дерева Павла Бащука та Івана Якименка, вишивками Майї Пасько, виробами з тіста Любові Дворцової.

Увагу відвідувачів привертають фотографії видатних людей, які були гостями міста — М.Хрущова, П.Тичини, О.Корнійчука, В. Василевської, Хо Ши Міна та інших.

Відвідайте музей і ви відчуєте невпинний плин часу і зв'язок минулого з сучасністю.

Музей знаходиться за адресою: вул. Гагаріна, 21, тел. 2-95-19.

Ми працюємо з 8-00 до 17-00 щоденно, крім неділі.


На території міста знаходиться 12 пам’яток історії, занесених до Державного реєстру. Більшість з них пов’язана з подіями Великої Вітчизняної війни.
Це і пам’ятник на честь 20-річчя Перемоги над фашистською Німеччиною, і пам’ятник радянським воїнам, які загинули при форсуванні Дніпра; пам’ятний знак на честь членів підпільної групи та пам’ятний знак воїнам-землякам, чотири братські могили та ін.


Відпочиваючим пропонуються три туристичні маршрути, розроблені управлінням культури і туризму спільно з міським краєзнавчим музеєм:
— «Місця бойової слави Світловодська»;
— «Кременчуцька ГЕС: від початку будівництва – до наших днів»;
— «Подорож вулицями історичного середмістя».


У міському спортивному комплексі ім. А. Тузовського є усі можливості для занять різними видами спорту: міні-футбол, волейбол, гандбол, баскетбол, теніс, шейпінг, важка атлетика тощо; працює басейн.

Транспортна система міста є достатньо розвиненою. Зовнішні зв’язки здійснюються автомобільним, залізничним та річковим транспортом. Територію міста перетинає магістральна залізнична лінія Олександрія-Полтава. Приміська залізнична колія обслуговує пасажирів та головні промислові підприємства через мережу під’їзних колій. Їх загальна довжина 5,9 км.

Через Світловодськ проходять дві автодороги державного значення. У місті бере початок водовід «Дніпро-Кіровоград», який забезпечує водою, окрім Світловодська, ще й міста обласного підпорядкування: Олександрію, Знам’янку, Кіровоград.

Вода, зелені насадження, помірний клімат, велика кількість сонячних днів приваблюють у місто, на мальовничі береги Дніпра тисячі туристів і відпочиваючих.

Ласкаво просимо до нашого міста!

Управління культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради
Контактний телефон: 05236 2-17-02
 • llarus Сьогодні, 09:54
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  llarus-фото
  До цього часу всі градоначальники міста намагалися його зробити чистіше, може у когось і не виходило, але такого "срачу" навесні 2017 місто ще не бачило. І дивлячись на це одна організація, яка надає нам струм, обрізавши дерева під стовбами нагло за.рало всі двори в районі Площі навіть за собою не прибравши. Що свідчить про "повагу" організації до мешканців та влади.
 • Filya14 27 березня 2017
  Мер нагадав, до 1 квітня місто має сяяти чистотою. А у самого очі такі сумні-сумні 2
  Filya14-фото
  А как же невиданные до сих пор доходы в местный бюджет????
 • ew2gi 27 березня 2017
  АФИША: ВИА "Лейся песня" в Светловодске (РОЗЫГРЫШ БИЛЕТОВ!) 1
  ew2gi-фото
  Цирк на дроте))) Никакого Домина не было в ВИА, который приезжал к нам в 70-х, я на концерте был. "Лейся песня" существовал с 74 по 85 год.
 • Засранетц 22 березня 2017
  Лікуватися треба і замовнику, і виконавцю робіт — вирішив віце-губертатор на розвалинах інфекційного ... 1
  Засранетц-фото
  Не тяжело догадаться. что будет с жилыми многоэтажками, когда и их ресурс исчерпается без капремонтов. "Коммуняцкая" эпоха уходит вместе с наследием. Инфекционка - символ уходящей эпохи и борцов с прошлым wink
 • Засранетц 22 березня 2017
  Перші п’ять годин XXXIV сесії позначилися «проривом» учасників АТО до виконавчого комітету міської р ... 1
  Засранетц-фото
  21-річний хлопчина з шевроном "Правого сектору", заступивши на трибуну, в серцях кинув, що сюди варто було би прийти з автоматами…

  Тут расклад такой, что не только этот юный молодец в АТО побывал, и не только он может прийти с автоматом. И многие, у кого этот самый автомат есть, могут с его мнением не согласиться. Такую ситуацию никто не просчитывал?

  Ну, а сам сценарий балагана теперь более или менее стал понятен, и чести не делает никому. Вообще никому.
 • Tyler 22 березня 2017
  Прозорість влади скоро буде такою, що нею можна буде вікна склити 1
  Tyler-фото
  Ну тут хоч посилання є, а то у Степанця мало того, що текст недолугий, ще й посилань немає. Не зрозуміло де ті оновлення шукати.
  Презентували нові можливості сайту, а по факту показали декілька сайтів.
  Сам сайт svmisto.com.ua начебто в 90-хх зроблений: синій текст з тінню на жовтому – це жах. Прочитати неможливо. Я розумію що патріотичні кольори, але ж геть не читабельно. Розділ Опитування невідомо навіщо існує, якщо там немає ніякого опитування. Чому б його не приховати за відсутності опитувань, і відображати лише за потреби. Наскільки мені відомо DLE таке уміє.
  Пошук розташований аж десь у середині сторінки, тобто якщо треба щось знати, то спочатку полистай туди-сюди, знайди малесеньке та непримітне поле, і можливо щось знайдеш.
  Кнопка "нагору" теж в такому місці, що не одразу й знайдешь. 2017 рік надворі, зручних скриптів для цього хоч відбавляй.
  Зайшовши на сайт з телефону і не відразу зрозумів що це той же сайт: текст накладається один на один, відступів від картинок немає, великі фото вилазять за рамки екрану, форма авторизації у DLE пів екрану займає (незрозуміло навіщо вона мені взагалі). Краще б відразу вантажилася повна версія сайту, аніж така як зараз.
  У деяких розділах старіші новини стоять перед новішими, поки не покрутиш, не придивишся, не зрозуміло що там і де додалося.

  розділ "Публічна інформація", який, щоправда, перебуває у стадії доопрацювання, у відкритому доступі міститиме документи та рішення, як виконкому, так і міськради.

  Тут дійсно є над чим попрацювати. Ну як мінімум email зробити посиланням, чи я повинен його руками вводити у 2017(!!!) році?
  Що заважає зараз викладати своєчасно усі документи та рішення, як виконкому, так і міськради, як того вимагає закон ще з листопаду 2015. Адже документи ведуться не від руки на папері.

  як і "Громадський бюджет"

  Дуже цікавий розділ, остання новина аж від серпня 2016(!).

  Корисним (для гаманця) можна вважати модуль "Реєстр ліків"

  Просто віджет з гуглодоку? Ну ок, хоч щось. Хоча ходять чутки що там окрім дати нічого не змінюється. Завантажив собі документ, перевіримо наступного місяці. І ще одне, знову ж таки, з мобільного переглядати віджет м’яко кажучи незручно, а от просто подивитися документ немає можливості, бо доступ заборонений. Чому б не розшарити сам документ на читання, не через віджет, щоб можна було нормально переглядати і на мобільних пристроях, також можна було б і на сайт міськради додати.

  "Дефекти ЖКГ" у яких кожен зареєстрований містянин може залишати щось таке, що його не влаштовує у комунальній сфері.

  Заявка 1524: Резолюція «У 2017 році, міський голова Валентин Козярчук має намір, при наявності фінвнсування, повністю модернізувати фасад адмінбудівлі.», але статус вже «виконано». Але ж у резолюції написано, що заявку не те що не виконано, а навіть немає впевненості у тому, що її взагалі буде виконану. Але галочку «ми молодці» собі вже поставили.
  Заявка 1223: тут навпаки, виконана, але статус відкрита.
  А от у заявці 2235 жаліються що заявку 1932 спіткала та ж доля що й 1524 – Закрили, але по факту нічого не зроблено.
  Заявка 1952 відкрита ще у січні. Я певен що сміття вже вивезли, але заявку ще навіть у роботу ніхто не узяв. Хоча, можливо та купа сміття досі і лежить там.
  Слабенько модеруєте

  Далі чиновник зупинився на "Єдиній системі місцевих петицій"…

  А чім не влаштував розділ "Петиції" на Розумному місті?

  Тож, варто припусти, що svmisto.com.ua стане вірним путівником для світловодців у бюрократичних коридорах.
  Ні, не стане. У тому вигляді і з такою якістю наповнення контентом як зараз, не стане.
 • Tyler 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Tyler-фото
  Цитата: Засранетц
  Чем, кстати, хоть балаган закончился?

  Ввели 2х. Вообще интересная позиция у этих "воинов": это полемика, нам в этом разбираться не интересно и не хочеться, а в выконком хочется.
 • Засранетц 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  Засранетц-фото
  Вот так вот, пришли и "потребовали" ввести самих себя в исполком! Т.е. завтра может прийти на заседание сельсовета Спилка шахматистов, футболистов и прочих баскетболистов, и "потребовать" то же самое?! Слава всему на свете! Чем, кстати, хоть балаган закончился?
 • mvasenko86 22 березня 2017
  «Світловодська спілка воїнів АТО» на сесії міської ради диктує свої умови (ДОПОВНЕНО, УТОЧНЕНО) 5
  mvasenko86-фото
  Героям Слава!
  Пацаны вами пользуются в грязных политических (лично своих) корыстных играх!!! Вам сказали нужно 4 провести, а зачем четыре? - да чтоб у Козярчука на виконкоме большинство было! Сейчас нет - ему не хватает 4 голоса чтобы диктовать свои указы... Реально вас жалко!
  Отдельный вопрос о детях которые стояли на улице с флагами "Азов" - никто не обратил внимания? Можно ли у нас привлекать детей к таким акциям? сомневаюсь что те девчонки стояли за "идею") Позор тем кто их использует!!!Top