Готуємось до громадських слухань з приводу водоканалу


Готуємось до громадських слухань з приводу водоканалу


15 жовтня 2014
14 жовтня у кабінеті міського голови зібрались представники влади та громадськості, щоб підготуватися до проведення громадських слухань з приводу водоканалу. ЗА ТЕМОЮ: Дату проведення громадських слухань по водоканалу перенесено на 17 жовтня

Громадські слухання це вже майже забутий у Світловодську засіб міської громади брати безпосередню участь у колективному обговоренні суспільно значущих проблем.

Вперше і поки-що востаннє такі слухання відбулися на початку каденції нинішньої міської влади, ще в листопаді 2011 року. (Хоч, нагадаю, згідно 13-ї статті ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" вони мають проводитися не рідше одного разу на рік). Тоді міський голова Юрій Котенко, виконуючи волю громади щодо реформування ЖКГ, мало не поплатився своєю посадою під шаленим тиском депутатів правлячої тоді партії.

ЗА ТЕМОЮ: ЖЕКи: приступити до ліквідації

І цього разу громада і міський голова виявилися однодумцями. Адже передаючи міський водоканал до обласного підприємства всі знаходилися під враженням від запевнень авторитетних посадовців, що "від такої передачі нам стане краще". Та на практиці виявилося, що тарифи-то на воду піднялися! Та не це обурило. Адже вартість води і у нас, і в Кіровограді, до якого качають воду 4 насосних станції за 150 км, абсолютно однакові. А тепер ще й неоднозначні наміри закрити один із двох наших водозаборів та скоротити його працівників. При цьому, як висказалася громадська активістка Людмила Павловська, штати самого ОКВП "Дніпро-Кіровоград" так виросли, що тепер його офіс уже всіх не вміщає і вимушений займати кілька поверхів великої будівлі. Але наш міський бюджет від такої передачі постраждав, адже ОКВП "Дніпро-Кіровоград" перераховує до нього мізерні кошти.

Тож учасники наради, провівши "мізковий штурм", а заодно трохи полаявшись, все ж дійшли згоди і виклали на папері проект резолюції громадських слухань.
Тому, шановні Світловодці, приходьте в п’ятницю 17 жовтня на 14:00 до міського Палацу культури. І самі прийміть правильне рішення.