Вівторок, 20 серпня 2019
Станіслав Бондаренко Відео Релігія

Жінки-мироносиці — це приклад віри, який варто наслідувати Новина з фото Новина з відео

Жінки-мироносиці — це приклад віри, який варто наслідувати
У третю неділю після Великодня святкується православний жіночий день. Назва його — день святих жінок-мироносиць.


Цього дня ми згадуємо усіх віруючих і добрих жінок, які після поховання Господа Ісуса Христа, ранком прийшли до гробу, щоб за традицією помазати тіло померлого благовонним ароматом – миром. Ось чому ми їх і називаємо жінками мироносицями. Але сталося велике чудо: Господь воскрес – і перші, хто дізнався про це, стали саме жінки. Ці благочестиві і добрі жінки прославляються Церквою за своє самовіддане і добре служіння Господу, при його многотрудному земному житті, так і після його смерті.

В цейдень ми повинні серйозно задуматися про високе жіноче призвання і згадати, що жінка – це дорогоцінна амфора, гарна, ніжна, але дуже крихка. І як би вона не намагалась виявити силу свого характеру, вона завжди залишиться такою. Бо сила її не в зовнішній показності, а в смиренні, лагідності, жертовному материнстві, любові. Вона заслуговує уваги і шанування. Християнський образ жінок мироносиць прославляє найкращі жіночі якості:самовіддану любов, глибоку віру, скромність, терпіння. Кожна жінка – бабуся, мама, дружина, сестра, донька – покликана к цьому особливому служінню, замінити яке ні чим неможливо. Адже кожна жінка покликана бути мироносицею, де під миром ми розуміємо багатство віри і самовідданої любові з безмежним терпінням, це те, що робить наше життя трохи світлішим і кращим.

Один мій знайомий дуже серйозно переймається думкою про часи, коли прийде покоління бабусь, що не вміють пекти пиріжків… І в чомусь він має рацію. Все погане в жінках – грубість, озлобленість, вульгарність – як раз і народжується від не розуміння своєї дійсної природи і сили, дарованої Богом.

В недільній школі храму Архистратига Михаїла вчителі розповідають та навчають, як не втрачати та чути голос Бога, слідувати Божій волі, нерозплескувати себе та свою любов до близьких. Вихованці щороку готуються до різних свят. Цього року, готуючись до Великодня, учні недільної школи готувались і до жіночого свята – дня жінок-мироносиць. Усім хотілось зробити щось таке, щоб в сім’ї стало тепліше, мамині очі засяяли, а родина стала більш дружньою.

Ми згадали про цікаве родинне дійство, яке зберігалось аж до появи цифрових фотоапаратів – похід до фото-ательє. Загальна родинна фотографія, та підготовка до фотографування, це неначе втрачена родинна традиція. Ми спробували відновити те миле відчуття з прихожанами храму Архистратига Михаїла. Нам у цьому допоміг Богдан Дроздов, редактор Інтернет-видання svetlovodsk.com.ua, голова ГО "Світле місто", фотограф та меценат. В назначену дату та час він зробив "фотосесію" для прихожан – родин нашого храму. Приємно було спостерігати за чепурними дітками, за батьками, які попри велику кількість рутинних справ знайшли хвилинку прийти та сфотографуватись усією родиною. Уся громада стала трошки згуртованішою. А отримані родинні фотографії діти оформили рамочками, які зробили самостійно у техніці "скрапбукінгу" на уроках рукоділля в недільній школі (викладач Ксенія Бондаренко). Вийшло цікаво та оригінально. Прихожанка храму Наталія Барадуля спробувала свої сили в якості кореспондента, відзнявши для бабусь, матусь та сестричок привітання-інтерв’ю від усіх діток. Це був справжній сюрприз для мам та бабусь на святкуванні 15 травня – жіночого православного дня.

Спочатку діти разом з музичними викладачами Ромашкіною Оленою Геннадіївною і Халінбаджах Діаною Валеріївною виступили у храмі для усіх, хто прийшов на недільну службу цього дня. Учні співали, розповідали вірші про воскресіння Христове, про жінок мироносиць, та про мам. А на завершення діти подарували усім присутнім жінкам квіти.

Святкування продовжилось за загальною трапезою у приміщенні недільної школи. Усі жінки отримали подарунки які підготували прихожани, вчителі, діти – це прихватки, фартушки, капці, вишиті закладинки, в’язані сувеніри, родинні фотографії. Звучали музичні та пісенні подарунки, теплі слова, посмішки та чудовий настрій.

Дорогі наші жінки, яке щастя що ви в нас є! Хай зберігає вас Господь.

Жінки-мироносиці – це приклад віри, який варто наслідувати.Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Pravdainukr 20 липня 2019
  У Подорожньому вирував гастрономічний фестиваль 1
  Pravdainukr-фото
  а чего Крыма на карте нет!?
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Цитата: Dmitri Prokopenko
  «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве
  Вот целых 5 (!) плодотворных лет прошло, а комментарии все те же - воспоминания о прошлом. Пытались снять с нардепа неприкосновенность, чтобы засудить - он сам от нее отказался)) Засудили? Настоятельно рекомендую меньше смотреть зомбоящик и больше общаться с реальными людьми на местах. Я это делаю постоянно. Отзывы - живые, не надуманные. Отремонтированные объекты, которые стояли годами без ремонта - тоже реальные. Новые объекты - на месте.
  Я очень сомневаюсь в том, что кто-либо из текущего списка кандидатов в нардепы знает хоть десяток населенных пунктов 102-го округа. Да это и понятно, т.к. за такую короткую предвыборную программу посетить их все сложно просто физически. Это же работать надо, а не черным пиаром заниматься удаленно))
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Знаете, мне было бы безразлично, кто баллотируется в моем родном городе, если бы я не знал, о «молодой команде» г-на Черновецкого и всех его «подвигов» в Киеве.
  Я думаю, все прекрасно помнят используя какие технологии, г-н Довгий, победил на 102 округе.
  Реально обидно, что мои земляки, продают свой выбор.
 • admin 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  admin-фото
  Во-первых, никто силой на наш сайт Вас не заставляет же заходить, правда? В течении многих лет мы публикуем для вас множество интересных, добрых, положительных материалов про наших земляков - чемпионов, победителей, просто рабочих людей... про всякие мероприятия, праздники, делаем видео и фоторепортажи. Что-то я там не видел Ваших комментариев. Если у Вас есть какая-то личная неприязнь к нардепу, то это Ваше личное дело.

  Во-вторых, выборы начались, кандидаты активировались: заключили договора с печатными и интернет-изданиями, телевидением, владельцами билбордов и т.д. Каждый из них хочет донести до жителей округа какую-то свою информацию. Так и выглядит избирательный процесс у нас. Вы не в курсе? Разница лишь в том, что действующему нардепу есть о чем говорить (завершенные и начатые проекты, многотысячные обращения жителей округа), а вот остальные пока просто регистрируются и все, что они могут - это что-то просто пообещать. Выбор - за всеми нами.
 • Dmitri Prokopenko 23 червня 2019
  Олесь Довгий іде в Раду від Кіровоградщини 4
  Dmitri Prokopenko-фото
  Тошнит уже от Лесика на сайте. Администрация сайта, вам не стыдно?
 • Юлия Ионенко 5 червня 2019
  Інтенсив-тренінги з вуличного самозахисту у Світловодську 1
  Юлия Ионенко-фото
  https://www.facebook.com/events/4704798
  17058905/
 • Засранетц 21 травня 2019
  Пеня — скоріше нагадування, ніж каральна міра 1
  Засранетц-фото
  Т.е Побуту можно не платить, пусть отключают wink
 • Pravdainukr 16 травня 2019
  «Стратегія фірми 2019» по-світловодськи 1
  Pravdainukr-фото
  Александр Гуршал прекрасный преподаватель и человек. Рад что был его студентом. Желаю только успехов!
 • Pravdainukr 3 квітня 2019
  Спортсмени Світловодська радіють оновленню матеріально-технічної бази 1
  Pravdainukr-фото
  Владимир Лысак хороший хозяйственник!
  Смело можно выдвигать в мэры города.
 • Maria Ruban 30 березня 2019
  31 березня — вибори Президента України. Пам’ятка виборцю 1
  Maria Ruban-фото
  Цього разу бюлетень зіпсовано, якщо там стоїть "вибув"
  https://www.pravda.com.ua/news/2019/03/
  29/7210582/
  http://www.cvk.gov.ua/info/inf_28032019
  .htm

Top