Неділя, 21 квітня 2019
ТОП-новини Влада Події

Прирівнявши себе до бичка, мер буде топтати всіх, хто не схоче з ним йти вперед Новина з фото Новина з відео

Прирівнявши себе до бичка, мер буде топтати всіх, хто не схоче з ним йти вперед
"Лібрето" відео-рандеву Козярчука з бізнесовцями для тих, кому ліньки витрачати більше двох годин на його перегляд.


Відразу слід відмітити: міський голова Валентин Козярчук практично не підлаштовується під специфіку тієї чи іншої аудиторії — пересічні мешканці, інтелігенція, бізнесмени тощо чують від нього одне і теж без будь-яких помітних коригувань на цю саму специфіку. Враження таке: якби наш градоначальник навідався на якийсь врочистий ранок до дитячого садку він би і діткам розповідав і про Польщу з "козирними панами", які були такими 20 років тому, бо ухилялися від податків, а тепер, через ментальний зсув, вони асоціюються там ізгоями, і про Грузію часів Саакашвілі, і про Світловодськ, який поступово помирає, перетворюючись на селище-привид Орбіта біля Чигирина і, щоб цього не допустити треба робити, як нині покійний Бабаєв у Кременчуці або нині живий Цапюк в Олександрії… Все це голова розповідав і бізнесовим колам міста, головно, об’єднаними у міському відділенні УСПП, на зустрічі у "білому домі" 23 лютого.

Ситуація з бюджетом міста, розпочав він, ахова. Треба спільно шукати виходу з неї. Головним чинником у цьому він вбачає детінизацію як у сплаті податків, так і у тому, щоб підприємці платили "білі" зарплати своїм працівниками та, щоб у товарних чеках не вказувалось, що покупець придбав гречку, а не підакцизні коньяк та сигарети, куплені насправді. Це, за його словами, спрямує до міської скарбниці додаткові фінансові потоки…

Так, делікатно погодився з Козярчуком засновник та власник "Королівського смаку" Віктор Король (з 22-ї хв. відеозапису), разом з тим наголосивши, що пропоноване мером проблему не вирішить. Її вирішить докорінна зміна ставлення до бізнесу на рівні держави, яка своїм пресинґом, оскаженілими перевірками контролюючими інстанціями, яких розвелося, як "собак не різаних" (порівняння авт.) і заганяє підприємців у тінь, змушуючи їх таким чином якось виживати. І якби не заступництво нардепа Олеся Довгого, то Короля, який умудряється у таких умовах утримувати понад тисячу найманих працівників (а у перспективі — ще тисячу), вже би давно "розчавили, як клопа" (це вже порівняння виступаючого)…

Прирівнявши себе до бичка, мер буде топтати всіх, хто не схоче з ним йти вперед
Віктор Король


Якщо на рівні держави нам неможливо зробити зрушення, то на рівні Світловодська це цілком у наших силах, заперечив Королю власник фірми "Ескулап" Лев Брагинський (38-а хв.). Треба лиш зробити тут, як це зробив Саакашвілі у Грузії – "пересадити" корупціонерів. У якості перших таких показових "посадок" - щоб іншим не кортіло – він, представляючи інтереси міськради у судовій тяжбі із СП ТОВ "Світловодськпобут", запропонував кандидатури поновленого гендиректора Володимира Михайлика та юриста Олександра Андросова – викривальних документів проти них, як він сказав, "виши криши". Але вже рік слідство гальмується. Значить нам треба запросили сюди начальника поліції і "пресувати", вимагаючи інтенсифікації неупередженого розслідування. І от коли Михайлик з Андросовим будуть у кайданах або, хоча б, під підпискою про невиїзд – тоді й розпочнуться зрушення, до яких прагне мер, переконаний промовець.

Прирівнявши себе до бичка, мер буде топтати всіх, хто не схоче з ним йти вперед
Лев Брагинський


Громадський активіст Олег Рудницький (1 год., 35 хв.), щодо створення "раю в окремо-взятому місті", поінформував про ідею такого собі електронного самоврядування, яке полягає у абсолютній прозорості фінансової та ділової інформації — досвід, з яким охоче діляться з усіма бажаючими різні іноземні інституції і на впровадження чого в Україні із держбюджету виділено мільярд гривень. І він (Рудницький) готовий хоч зараз стати до роботи, впроваджуючи цей досвід у Світловодську. До слова сказати, даний виступ отримав дуже позитивну оцінку мера: ось вона ініціатива громади! І запевнив, що він, як отой бичок, вперто втілюватиме її інтереси у життя. А хто стоятиме на перешкоді — розтопчу, майже доброзичливо попередив градоначальник.

Наступний оратор, президент МВ УСПП Михайло Бур’янський (1 год., 54 хв.) схоже, і став тим суб’єктом для застосування тактики бичка. Коли президент почав розповідати про власне бачення створення інвестиційної привабливості міста, мер спочатку перебивав та зупиняв його, а коли і без того швидко-говорячий виступаючий, через опасання, що його знов переб’ють, почав говорити ще швидше, розповідаючи, як свого часу вдалося залучити у місто з держбюджету 24 млн. грн. за Програмою "Доступне житло", Козярчук силоміць перетяг на себе мікрофон, пригрозивши Бур’янському, ні, не розтоптати - "вивернути назовні", бо тоді мешканців гуртожитку на Лєніна, 94 викинули на вулицю. Приголомшений такими мерськими пасажами Бур’янський лиш очі на нього витріщив: мов, про що це ви?..

Прирівнявши себе до бичка, мер буде топтати всіх, хто не схоче з ним йти вперед
Валентин Козярчук, Михайло Бур’янський


А ще вже згадуваний Брагинський (2 год. 03 хв.), попри "установку" мера не тішити себе ілюзіями, що столиця чи область допоможуть коштами у розбудові територій, звернув увагу на бездіяльність новоспечених обласних депутатів. Схоже, що оті хлопці (обласні депутати від міста й Власівки) не розуміють, що таке облдеп, зауважив "ескулапівець" - тож, нехай тоді повчаться цій науці у аксакала (порівняння авт.) господарської і депутатської роботи Івана Марона

Він-то (Марон) і виступив (2 год. 25 хв.) наостанок, висловивши готовність ділитися багатим життєвим досвідом, запевнивши — і у свою чергу: гроші у Києві та Інгульську (Кіровограді) є. Просто треба їхати безпосередньо і туди, і туди домагатись свого. І, як капіталіст-господарник, висунув ідею з ремонтуванням доріг, замінюючи асфальт аеродромними плитами свого ТДВ ОДЕБП. Це і нові робочі місця забезпечить, і замовлення із інших міст почнуть надходити, запевнив він, бо його плити на Бойка довели і свою якість, і свою довговічність.

І хоча мер не перебивав аксакала, та все ж, дослухавши, "буцнув рогом" і його — ми не почули один одного…

Ось така зустріч вийшла, підбиваючи підсумок якої, головуючий висловив сподівання, що наступного разу зберуться ще більше підприємців.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:


  Група: Користувачі
  Реєстрація: 18.01.2016 | 86 комментарів | 0 публікацій
Асауленко розчарував...був про нього кращої думки. Це кого ви підприємцями називаєте? Тих ошмьотків партії регіонів, які за копійки придбали державні заводи в 90-і, а потім довели їх до зубожіння?
Якщо ви таким капіталістом стали, бувши колись прихильником націоналіоналістичної ідеї із соціалістичним змістом, то наведу вам приклад капіталістичних США, де нещодавно 40 мільярдерів сіли за круглий стіл і домовились 50% власних статків віддавати на бгалочинність! І це чесні мільярдери так вирішили в ситій америці, а наші так звані "підприємці", більшість з яких нечесним способом збагатились на розвалі державної власності, за всі роки майже нічого не дали місту, лише тягнули останнє з бюджету!
Пане Асауленко, тепер нам зрозуміло чому ви стали на бік ще одного "чесного підприємця" Михайлика із його компаньоном юним талантом Яременком, які незаконно стали власниками Світловодськ-Побуту та пограбували місто!
 • Не нравится
 • -6
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 30.01.2016 | 26 комментарів | 0 публікацій
Пане Козярчук будь-ласка робіть все лише згідно чинного законодавтсва! Виконуйте рішення та ухвали судів, виконавчої служби, і як то співають в однієї з пісні - " І все буде добре")))
 • Не нравится
 • +13
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 18.01.2016 | 86 комментарів | 0 публікацій
Автор взагалі розуміє, що пише? "Відразу слід відмітити: міський голова Валентин Козярчук практично не підлаштовується під специфіку тієї чи іншої аудиторії" Так це ж добре, що не підлаштовується під всіх колишніх рєшал, бізнесменів, махінаторів...Ті хто ламає систему завжди не підлаштовуються під нинішній устрій. Саакашвілі не підлаштовується теж у нас під олігархів і постійні скандали з ними. Всі колишні мери підлаштовувались, не скандалили і толку?
Взагалі дуже смахує на замовний матеріал. Дуже шкода, що і екс-свободівець Асауленко має свою ціну...
 • Не нравится
 • -14
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 7.02.2016 | 28 комментарів | 0 публікацій
Цитата: Сергей Ещенко
Так це ж добре, що не підлаштовується під всіх колишніх рєшал, бізнесменів, махінаторів...

Вы хотите сказать что регионалов, начальников ЖЕКов Письменного и Кармалиту, которые были уволены по решению суда, а потом "по решали" и тут нынешний мэр их берет на работу это он не подстраивается не под кого??? То есть с бизнесменами общий язык найти тяжело, а вот с ворами это получается видать хорошо!
 • Не нравится
 • +20
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 3.09.2015 | 35 комментарів | 0 публікацій
Цитата: Сергей Ещенко
!

Как справно работаешь, та под каждой статьей твой коммент)))
Ощущение, что ты только сутками в нете сидишь и четко работаешь для комментариев.
Люди, да не реагируйте вы на комментарии бота, "оно" не стоит вашего внимания.
А ты найди себе нормальную работу, да хотя бы пиши как журналист, а то комменты много не принесут.
 • Не нравится
 • +15
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 18.01.2016 | 86 комментарів | 0 публікацій
Шановні коментатори і автор статті! Мер виступив у ролі Уорена Баффета, який зібрав 40 американських мільярдерів і запропонував всім разом 50% статків віддати на благочинність. В нинішній ситуації благочинністю є внесення коштів в місцевий бюджет, бо наше спільне місто на межі прірви. Що неправильно зробив мер? І якщо деякі підприємці закликали мера заставити всіх скинутись, то мер сказав, що він нікого заставляти не буде, а лише переконувати. Хоча і якби заставив, то адекватні мешканці міста це обома руками підтримали б! Тим більше, що всі ми знаємо як деякі так звані "підприємці" із сидячих в аудиторії здобули свій капітал!
 • Не нравится
 • -11
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 5.11.2015 | 107 комментарів | 0 публікацій
Цитата: Сергей Ещенко
В нинішній ситуації благочинністю є внесення коштів в місцевий бюджет, бо наше спільне місто на межі прірви.

Так может вы с себя и начнёте, одно думцев своих подтянете!
Цитата: Сергей Ещенко
Хоча і якби заставив, то адекватні мешканці міста це обома руками підтримали б!

Из этого следует, что большая часть населения НЕ адекватная???
 • Не нравится
 • +6
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 18.01.2016 | 86 комментарів | 0 публікацій
Хіхі...бачу деякі так звані "підприємці" ну дуууже не хочуть скидуватись в напівпорожню казну міста, інакше для чого б постворювали десятки ботів, які мінусують мої коментарі, де я підтримав правильну і розумну ініціативу мера? Думайте...
Всі мешканці міста звичайно ж ЗА це, проти цього лише ті скупердяї володарі заводів та їхні прислужники в інтернеті
 • Не нравится
 • -15
 • Нравится
 • amigo Користувач offline

 • 25 лютого 2016 17:02
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 29.04.2009 | 596 комментарів | 0 публікацій
Цитата: Сергей Ещенко
бачу деякі так звані "підприємці" ну дуууже не хочуть скидуватись в напівпорожню казну міста

Почему же мэр не подал пример? wink
 • Не нравится
 • +23
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 5.11.2015 | 107 комментарів | 0 публікацій
Цитата: Сергей Ещенко
Хіхі...

Что вы "курите", поделитесь с нами, чтоб мы все тоже так думали lol
 • Не нравится
 • +19
 • Нравится
  Група: Користувачі
  Реєстрація: 31.07.2010 | 346 комментарів | 0 публікацій
Рома опять взорвал танцпол в комментах? wink
 • Не нравится
 • +15
 • Нравится


Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top