Середа, 22 травня 2019
Светловодск

"Світловодськпобут": буде контроль – буде і якість

Раз-по-разу на щопонеділкових нарадах СП ТОВ „Світловодськпобут”, на яких колегіально визначаються завдання на поточний момент і стратегічні плани діяльності на перспективу, наче рефрен лунає питання про передачу внутрішньобудинкових мереж з балансу ЖЕКів на баланс теплопостачальників...Аби достеменно розібратися з цим питанням і упередити інсинуації щодо цього різних „доброзичливців”, прес-служба підприємства звернулася безпосередньо до генерального директора „Світловодськпобуту”, члена міськвиконкому Сергія Яременка... „Так, - сказав він, - ми все наполегливіше звертаємось до міської влади з ініціативою передати теплові мережі та труби гарячого водопостачання, що всередині будинків, до підпорядкування „Світловодськпобуту”. Це є веління часу і городян, які тверезо прораховують свої зиски у бажанні платити за ті послуги, які вони отримують...”. У свою чергу, наголосив гендиректор, і „Світловодськпобут” - розпочинаючи від котла у котельні і закінчуючи батареєю у квартирі (аж - до окремої кімнати) - воліє нести повну відповідальність за свої послуги. Без цього - враховуючи зношеність мереж всередині будинків та неспроможність їхнього відновлення лише силами житлово-експлуатаційних контор - неможливо вести мову стосовно об’єктивного обліку наданих та конкретно отриманих послуг. Це, також, стосується і такої злободенної теми, як процедура перерахунків. Адже, зазначив Сергій Яременко, є ненормальним, коли підприємство, яке надає тепло до помешкань городян, не має змоги вести контроль за якістю власної послуги всередині будинку - іншими словами: повноваження „Світловодськпобуту” закінчуються там, де розпочинаються внутрішньобудинкові мережі(?). Бо ж вони, як відомо, ним не обслуговуються ... Якщо відмести всілякі упередження, ініціатива СП ТОВ „Світловодськпобут” є достатньо слушною. Тому – і це цілком логічно – цифра, закладена у квартплаті на обслуговування внутрішньобудинкових теплових мереж, має бути передана від ЖЕКів „Світловодськпобутові”. Що і дасть можливість набагато якісніше, і не збільшуючи тарифи, обслуговувати дані мережі. Більш того, підкреслив гендиректор, у разі підтримки містом означеної ініціативи, „Світловодськпобут” бере на себе 70% фінансових витрат (30% - місто), пов’язаних з поновленням гарячого водозабезпечення Світловодська. Бо вже ж таки – пора!

...Сергій Яременко, який у столиці України щоразу бере участь у роботі колегії Міністерства з питань ЖКГ, підсумовуючи, повідомив, що за подібною схемою вже давно живуть понад 60 відсотків українських міст. А наш славний Світловодськ скільки ще „пастиме задніх”?! Тож, до обговорення цього питання запрошуємо всіх небайдужих громадян.

Прес-служба СП ТОВ „Світловодськпобут”Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

Top