Вівторок, 17 жовтня 2017
Влада

Безпека життєдіяльності населення — на контролі влади

19 лютого 2010 року в кабінеті першого заступника міського голови Юрія Лукинського відбулося засідання міської ради з питань безпеки життєдіяльності населення. Розглядалися питання: про затвердження плану роботи міської ради на 2010 рік; про стан виробничого травматизму у 2009 році; про стан протипожежного захисту лікувально-профілактичних закладів міста; про стан умов праці та професійної захворюваності в місті.
Юрій Лукинський ознайомив присутніх з планом роботи міської ради на 2010 рік. Начальник виконавчої дирекції Фонду соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Світловодському районі Сергій Якименко, головний лікар ЦРЛ Юрій Котенко, начальник Світловодського райвідділу Міністерства з надзвичайних ситуацій Ярослав Любецький, головний лікар СЕС Ірина Кріпак доповідали з вищеназваних питань.
На підприємствах, в установах і організаціях, що знаходяться на території міста, Світловодського та Онуфрієвського районів, 2009 року зареєстровано 6 нещасних випадків (у Світловодську – 4, в Онуфрієвському районі – 2). Два нещасних випадки мали смертельний наслідок. Переважна більшість випадків сталася з організаційних причин: невиконання вимог інструкцій з охорони праці, невиконання посадових обов'язків. Середній вік потерпілих складає 42,3 роки.

У січні 2010 року державним пожежним наглядом здійснено позапланову перевірку об'єктів, підпорядкованих управлінню охорони здоров'я. Встановлено, що певна робота щодо виконання вимог "Правил пожежної безпеки в Україні", приписів ДПН, наказів та розпоряджень проводиться. У лікувальних закладах міста проведені випробовування електромережі на опір ізоляції та заземлення контурів, але ряд недоліків, які створюють загрозу виникнення пожежі, перешкоджають її гасінню та евакуації людей не усунуто. Розроблено план заходів щодо зміцнення пожежної безпеки ЦРЛ у 2010 році. На ці цілі у бюджетному запиті передбачено 86 тис. грн. Буде проведено навчання та перевірка знань посадових осіб з питань пожежної безпеки за відповідними програмами.

Протягом 2009 року фахівцями СЕС проведено обстеження працюючих об'єктів нагляду. Суттєвих змін щодо поліпшення умов праці та санітарно-побутового забезпечення працюючих не сталося. На промислових підприємствах не розробляються нові технології, не оновлюється застаріле обладнання, несвоєчасно перевіряється ефективність роботи вентиляційних систем. Перевірялися умови праці з токсичними відходами, роздрібної торгівлі пестицидами. Реалізація пестицидів здійснюється переважно у невстановлених місцях, не створено умов для зберігання товару та дотримання правил особистої гігієни реалізаторам. Обстежено 11 об'єктів, де використовуються джерела іонізуючого випромінювання. Протягом 2009 року за невиконання приписів, порушень вимог санітарного законодавства винесено 7 постанов про застосування адміністративних запобіжних заходів, накладено 10 штрафів.

Світлана ТРЄЩИНСЬКА,
головний спеціаліст відділу з питань праці та соціально-трудових відносин.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Сьогодні, 17:37
  Застосовуються тимчасові тарифи на тепло 1
  Засранетц-фото
  Есть мнение, что надо соглашаться с любым тарифом, пока Побут не пересмотрел его в связи с "поднятием пенсий".
 • Bzik 15 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Bzik-фото
  Зрада зрадная, чего уж там...
 • Novatorr 15 жовтня 2017
  Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала першого віце-президента FAU 2
  Novatorr-фото
  Интересно, когда трасса не занята, на ней можно приезжать погонять? или будут держать закрытую до следующих соревнований?
 • Алекс Горбунов 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  Алекс Горбунов-фото
  Цитата: amigo
  пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе.

  Вы ничего не понимает в коммерции! fellow Это так задумано. winked Потом Богданку будут плитами покрывать и ещё дополнительно 30-40 миллионов осваивать. wink
 • amigo 13 жовтня 2017
  Ремонт вулиці Єгорова – дорога буде, наче злітна смуга 3
  amigo-фото
  Молодцы, пока положат плиты, фуры убьют все дороги в городе. По Хмельницкого уже начала появляться колея. На местах где Водоканал колупал, асфальт уже начал проваливаться.
  Кстати, дорога будет намного уже чем была fellow
 • Алекс Горбунов 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Алекс Горбунов-фото
  Драли всех пересичных и на болте вертели и до и еще больше после перемогы. Плевать им на все комментарии, идите мимо пролетарии. Вы видели такого волка, который бы принёс зайцу морковку? В этой стране угасающей сам себя спасай замерзающий.
 • Засранетц 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  Засранетц-фото
  А что тут комментировать? Когда тарифы разрешили регулировать каждому сельсовету, только люди с альтернативным строением мозга могли подумать, что они станут внезапно падать вниз. Плюс мэр города, который не в состоянии оплатить полторы тыщи гривасей за свою мышиную возню в судах, вряд ли станет на сторону горожан. Выход один, как говорил Мыкола Яныч - "Хватит ныть! Берите лапиты и копайте!" laughing

  P.S. Нет расчетов Побута про обоснование повышения тарифов, нет и предмета обсуждения. Их можно опубликовать? А то без цифр, все скатится в банальщину типа "геть ганьба"! Но если одним из аргументов Побута прозвучало "было повышение минималки", то можно смело настродамить еще одну корректировку в "расчетах" после "подъема" пенсий. У меня все.
 • admin 12 жовтня 2017
  Ціна питання – 9 мільйонів? (УТОЧНЕНО) 3
  admin-фото
  Поражает отсутствие комментариев... и не важно каких! Неужели всех все устраивает? Вы, когда зубами стучать начнете, - вспомните этот момент.
 • Засранетц 10 жовтня 2017
  Наступного тижня почнуться виплати підвищених пенсій 1
  Засранетц-фото
  Підвищення пенсій не носить інфляційний характер, тому не може призвести до підвищення цін.

  А за чей счет банкет? Если совсем недавно, тот же Вова Гройсман чревоверещал за "огромную финансовую дыру в ПФ".

  И да, вспомним как не поднялись цены после "повышения" минимальной зарплаты.
 • admin 9 жовтня 2017
  АФІША: Державний академічний Волинський народний хор (РОЗІГРАШ КВИТКІВ!) 2
  admin-фото
  Цитата: Voda
  Хотіла придбати квиток на подарунок жінці, але...чи не буде холодно в парку 23 жовтня після заходу сонця?
  Концерт відбудеться у міському Палаці культури.

Top