Неділя, 22 липня 2018
Влада

Задля безпечного відпочинку дітей Новина з фото

Задля безпечного відпочинку дітей
21 червня у кабінеті першого заступника міського голови Олени Балюк відбулася тематична нарада щодо організації підготовки спортивних споруд та інших місць для безпечного проведення масових спортивних та культурно-розважальних заходів, безпечної експлуатації дитячих ігрових майданчиків та атракціонної техніки.
Нарада була проведена за ініціативи Управління Держпраці у Кіровоградській області, виконавчим комітетом Світловодської міської ради за участю першого заступника міського голови Олени Балюк, головного державного інспектора відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв'язку Управління Держпраці у Кіровоградській області Анатолія Шумейка, в. о. начальника Світловодського міжрайонного відділу управління ДСНС у Кіровоградській області Дмитра Шевченка, начальника Світловодської РЕМ ПрАТ Кіровоградобленерго Михайла Розпутнього, страхового експерта з охорони праці Світловодського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Кіровоградській області Сергія Якименка. На нараді були присутні начальники управлінь виконавчого комітету Світловодської міської ради, керівники міського Палацу культури, парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка, комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, спортивного комплексу ім. А. Тузовського.

На нараді розглянули кілька важливих питань. Зокрема обговорювався технічний стан атракціонної техніки, що експлуатується комунальним підприємством "Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка" та заходи щодо її належного утримання. Йшлося і про забезпечення безпечної експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків, а також інших об'єктів відпочинку дітей у місті. Піднімалася тема щодо забезпечення виконання вимог порядку підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-розважальних заходів, затверджених Постановою КМУ від 18.12.1998 року №2025.

На нараді виступили Анатолій Шумейко, Дмитро Шевченко, Михайло Розпутній, Сергій Якименко. Вони надали інформацію про вимоги до майданчиків для встановлення атракціонів, до монтажу обладнання, перевірки і випробування після монтажу, включення в експлуатацію та організацію обслуговування атракціонів у відповідності до вимог "Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки" (НПАОП 92.7-.1.01-06), про порядок підключення до мережі електроустановки тимчасового електропостачання (атракціони тощо).

Особливу увагу приділили питанням безпечної експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків, значна частина яких не має власників та експлуатується з порушенням норм. Було запропоновано розробити місцеві правила їх утримання та експлуатації і затвердити рішенням виконкому. Виступаючими було відзначено, що на виконання вимог порядку підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого Постановою КМУ від 18 грудня 1998 року за № 2025, щорічно проводяться технічне обстеження спортивних споруд з метою встановленнях експлуатаційної надійності та стійкості будівельних конструкцій, відповідності шляхів евакуації затвердженим нормативам, а також здійснення заходів пожежної безпеки. В той же час не завжди організатори заходів створюють спільні робочі комісії, не здійснюється оперативно-технічний огляд об’єктів, перевірка підготовки обслуговуючого персоналу, не складаються протоколи про можливість проведення заходу.

Керівники комунальних закладів, зокрема директор КП "Світловодський міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко" Юрій Колос, директор КДЮСШ №1 Василь Мороз взяли активну участь в обговоренні питань, що розглядалися, вносили пропозиції щодо їх реалізації.

За результатами наради перший заступник міського голови дала доручення керівникам управлінь щодо забезпечення виконання вимог нормативних документів, покращення технічного стану атракціонної техніки, розробці проектів документів тощо.
Задля безпечного відпочинку дітей
Задля безпечного відпочинку дітей
Задля безпечного відпочинку дітей
Задля безпечного відпочинку дітей
Задля безпечного відпочинку дітей
Задля безпечного відпочинку дітей
Задля безпечного відпочинку дітей
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Zelik 19 липня 2018
  Світловодщина має потужний потенціал для розвитку туризму 2
  Zelik-фото
  Какой потенциал откуда. Вчера людей привез из Кировограда увидели бы вы их реакцию на вонь. А ещё инфрострура,что людям делать в свободное от употребления водки время
 • Алекс Горбунов 19 липня 2018
  Світловодщина має потужний потенціал для розвитку туризму 2
  Алекс Горбунов-фото
  Какие туристы? Местные жители пачками валят из города, вонь и разруха, скоро собак будет больше, чем людей, а они переливают на конференциях с пустого в порожнее!
 • Вася Петров 19 липня 2018
  Як у Світловодську з’єднали Бульварний узвіз з Набережною 2
  Вася Петров-фото
  Вот не нравится мне секретарь Сапьянов, а ещё больше опусы Т. Дроздовой. Раньше была объективность на данном ресурсе, а сейчас топим Козярчука и Ко и прославляем Твердовского. Щоб в городе не делалось виноват Козярчук, зато языками почесал на одной из множества бестолковый "нарад", все Твердовский супер, песню спели, потанцевали и все, район на 5 месте в области. Осветите полное отсутствие дорог в районе, распределение денег на премирование "самых ответственных" работников, ну и покопайтесь поглубже там тоже есть интересное. А вот так очевидно поддерживать одного и постоянно критиковать другого, это не журналистика.
 • Pravdainukr 18 липня 2018
  У сквері біля Світловодського «білого» дому зривають асфальт 1
  Pravdainukr-фото
  Во дворах когда будет асфальт и освещение!?
  Прекратите заниматься показухой, делайте город для людей!
 • llarus 18 липня 2018
  Як у Світловодську з’єднали Бульварний узвіз з Набережною 2
  llarus-фото
  судя по комментариям все авторы отсутствовали в городе, а потом после вырубки приехали, увидели и ой! караул! лес пропал! а кто это сделал! и т.п. Что ж вы по кустам сидели когда лесоруб самоучка грузил в авто дрова?
 • llarus 19 червня 2018
  ФОТОФАКТ: ДТП на Спецбуді 1
  llarus-фото
  на два оленя в стало меньше
 • fanlord 11 червня 2018
  Успіх Станіслава Рибіна — успіх усього Світловодська! 1
  fanlord-фото
  Поздравляю. Но мне кажется что какие-то проблемы с шеей у парня.. Если так, то выздоравливай скорее.
 • яна кравець 8 червня 2018
  Спортивне свято – усі у захваті! 1
  яна кравець-фото
  А пришкільний табір НВК №4 ,який поруч біля парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка не потрапив на це свято.Начальник табору"Каштан"пояснила всім,що треба було особисте запрошення.Діти просиділи у дворі школи цілий день,ніхто не пригостив морозивом.
 • llarus 4 червня 2018
  Сім мільйонів гривень поділили, кілька програм затвердили, штати збільшили 1
  llarus-фото
  щодо дворів і проїздів - воно краще закатати дві машини асфальта у двір депутата Вовченка, де мешкає приблизно чоловік 30 і 1 автівка, ніж "заліпити" "ворота" до міста з боку Кременчука та Ревівки,чи двір багатоповерхівки, чи зробити на радість людям тротуар на 2 об"їзній, де люди та діти ходять по дорозі. Вибачте, накіпіло
 • amigo 2 червня 2018
  Інфекційне відділення ЦРЛ — як німий докір міській владі 1
  amigo-фото
  Больницу отремонтировать, это не цветочки садить wink

Top