Неділя, 20 серпня 2017
Віталій Асауленко Авто

Немає грошей — справедливість не для тебе? Новина з фото Новина з відео

Немає грошей — справедливість не для тебе?
"Неозброєне око" до справи не пришиєш — рівно, як і безгрошів’я
Ця порівняно м’яка ДТП сталася на заледенілій присипаній (до того ж) сніжком центральній вулиці на Спецстрої 6 лютого. І все-то наче зрозуміло — з відео з камери спостереження на магазині "Ельдорадо", яке було розміщено на нашому сайті ще тоді, 6 лютого… Видно, як у їдучого попереду "Фіату" увімкнулась "блималка" — типа, паркуюсь у найближчій "кишені". Навіть управо те авто взяло. А потім передумало — напевне, "кишеня" не сподобалась. І вивернуло уліво, угледів, вірогідно, більш підходящий заїзд поряд. Вірячи першому маневру "Фіату" (поворот направо), "Мазда", що їхала слідом, продовжувала свій рух вулицею. Як тут "Фіат" передумав (поворот наліво)…

І ось вже третій місяць "маздовець" намагається довести у суді, що він "не верблюд". Та от єдиний офіційний документ за підписом патрульного полісмена стверджує зворотне: "водій…, керуючи автомобілем марки "Мазда-6"…, не врахував дорожню обстановку та здійснив зіткнення з автомобілем "Фіат"…, який рухався попереду та повертав праворуч". Але, по-перше, намагається довести свою правоту водій тої самої "Мазди" — і це зафіксовано на відео — праворуч "Фіат" повертав двічі. По-друге, "маздовець" спростовує висновок інспектора про те, що він не врахував дорожню обстановку (лід присипаний снігом), адже ж, коли переднє авто, "блимаючи", повертає спочатку праворуч, а потім, не вимикаючи правої "блималки", різко бере ліворуч, то тут і на ідеальному асфальті не встигнеш зманеврувати, уникаючи зіткнення. До речі, про самі наслідки зіткнення: пошкодження, завдані "Маздою" "Фіатові" (про що свідчить невеличка вм’ятина на передньому бампері "Мазди" і на задньому "Фіату"), аж ніяк не відповідають пошкодженням, заявленим "фіатовцем" — 15 тис. грн.

"У мене ж "Мазда", а не поїзд, — дивується "маздовець", який хоче, окрім цього, довести, що цього ДТП взагалі би не було, якби комунальна служба, відповідальна за стан тутешніх доріг, відповідально ставилася до цього самого стану — пісочком із сіллю їх посипала. — А щодо не врахування мною дорожньої обстановки, як стверджує інспектор, то у його протоколі чомусь не зафіксований мій гальмівний шлях".


І хоча все і так все видно "неозброєним оком", оце "неозброєне око" до справи, як-то кажуть, не пришиєш — потрібні експертні висновки. Тож, суддя — задля того, щоб "маздовець" надав судові оці експерті висновки — оголосила десятиденну перерву у засіданні. Та, щоб оці висновки мати — треба їх замовити за власний кошт. Та от заковика, "маздовець""мінімальний" пенсіонер. І щоб оплатити послуги експерта йому треба викласти майже дві місячні пенсії… Тут можна зрозуміти і позивача, якому треба ремонтувати свого "Фіата", а не чекати, допоки пенсіонер нашкребе грошей на експертизу.…Не беручи лиш цю конкретну справу до уваги, а узагальнюючи взагалі, якийсь невтішний висновок виходить: будь ти хоч у сотню разів правіший, але, якщо немає грошей, ти — "верблюд". Такі от прикрі реалії.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • Засранетц Вчора, 14:44
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Засранетц-фото
  Поп Московского Патриархата святил - годно!!! Нехай стоят wink А в общем и целом, все напоминает поговорку про дурака, молитву и его лоб!
 • Filya14 Вчора, 11:05
  Три Хрести на в’їздах загаптували доступ до Світловодська всілякої нечисті 2
  Filya14-фото
  Весь мир преобразится сразу,
  В нем станет больше красоты,
  И засияют словно стразы
  Улыбки и сведут мосты.
  Сойдутся наши берега,
  Ты станешь мне родным и близким,
  Растает лед, сойдут снега,
  Когда...
 • Filya14 15 серпня 2017
  Хто кому має поступитися дорогою — весільний кортеж катафалкові з труною, чи катафалк з труною весіл ... 2
  Filya14-фото
  Вот такая правда жизни. Роддом всегда напротив морга или морг напротив роддома.
 • Засранетц 14 серпня 2017
  «Паспортна історія» Саакашвілі мовою фактів 1
  Засранетц-фото
  По идее, и тот кто подпись поставил о предоставлении гражданства носорогу, тоже должен выгрести по наглой шоколадной хлеборезке!
 • Интеллигентный человек 14 серпня 2017
  «Я міг би випити море, Я міг би стати іншим, Вічно молодим, вічно п'яним...» 1
  Интеллигентный человек-фото
  Замечательный пост, очень правильный и нужный. Хотелось бы
  , чтобы подобные посты появлялись чаще, и на местном Светловодском сайте "Светловодск информ", и на местном городском телевидении ))
  Или на сайте "Светловодск информ", в виде телевидения ))

  А если учитывать то, что ситуация с психологическим возрастом в Мире сегодня критическая)) а в Светловоске она просто катастрофическая))) то подобные посты и видеосюжеты могут быть весьма и весьма полезны и востребованы ))

  Мне вспоминается по этому случаю ( в контексте данного поста) один замечательный фильм который называется "Идиократия",и который отвечает на простой и востребованный вопрос:"Почему в мире столько идиотов"?)) Этот фильм Вы без труда, уважаемые читатели данного поста,сможете найти в интернете ( в частности в Ютубе ) и посмотреть если не весь фильм, то хотя бы его трэйлер..;) Идиократия - это фильм который, как бы в шутку, ну на самом деле всерьез, отвечает на вопрос: "Почему в мире столько идиотов"?))

  Вцелом, считаю что подобные беседы, в том числе и в видеоформате, были бы весьма востребованы и полезны для нашего города ))
  Уважаемая Валентина, если у Вас появится такое желание, но не найдётся достойного собеседника, я буду с радостью готов составить Вам свою скромную просветленную компанию )) ,) Думаю, усi Свiтловодцi, були б у захватi ..;)

  Можете считать это приглашением )
 • cergiv city 12 серпня 2017
  Сорокова сесія Світловодської міської ради підтвердила – криза міської влади поглиблюється 1
  cergiv city-фото
  А маємо ми те, що маємо, не прийшли на вибори от і вибрали аби кого, а вони як ті лебідь рак і щука..., а віз і нині там.
 • Filya14 11 серпня 2017
  ТІ Україна закликає громадськість повідомляти про корупцію в тютюновій сфері 1
  Filya14-фото
  У листі слід вказати конкретні факти корупції або конфлікту інтересів, прізвища, місце ситуації та інші релевантні обставини, а також свої контакти, принаймні адресу електронної скриньки.
  Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/11066-t-ukray
  ina-zaklikaye-gromadskst-povdomlyati-pr
  o-korupcyu-v-tyutyunovy-sfer.html

  Основная задача TransparencyInternational Україна сбор личных данных.
 • editor 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  editor-фото
  Друзі, дякую всім, хто відгукнувся на мій матеріал. Зачепило багатьох, значить написано про те, що й турбує багатьох. Як завжди підтягнулися і ті, хто не має жодного стосунку до теми, але дуже хоче "поставити на місце" журналіста, прочитавши між рядків моїх запитань аж занадто багато. 1 місце у рейтингу підспівувачів міського голови, безперечно, посіла дівчинка з Кременчука - Анастасія. Дякую тобі за увагу до видання і до мене особисто. Думаю, що твоє "орево" належним чином оцінено замовником. Тішся цим. Далеко підеш. Можеш і далі відволікатися від роботи (якщо вона у тебе є), пиши. Я ж припиняю спілкування з невихованою дівчинкою.
 • Filya14 11 серпня 2017
  Управління освіти — «ракова пухлина» чи гордість міста? 5
  Filya14-фото
  Реформаторы мэры приходят и уходят, а Г. Ю. всегда остается. Так держать.

Top