П’ятниця, 23 червня 2017
Віталій Асауленко Авто

Немає грошей — справедливість не для тебе? Новина з фото Новина з відео

Немає грошей — справедливість не для тебе?
"Неозброєне око" до справи не пришиєш — рівно, як і безгрошів’я
Ця порівняно м’яка ДТП сталася на заледенілій присипаній (до того ж) сніжком центральній вулиці на Спецстрої 6 лютого. І все-то наче зрозуміло — з відео з камери спостереження на магазині "Ельдорадо", яке було розміщено на нашому сайті ще тоді, 6 лютого… Видно, як у їдучого попереду "Фіату" увімкнулась "блималка" — типа, паркуюсь у найближчій "кишені". Навіть управо те авто взяло. А потім передумало — напевне, "кишеня" не сподобалась. І вивернуло уліво, угледів, вірогідно, більш підходящий заїзд поряд. Вірячи першому маневру "Фіату" (поворот направо), "Мазда", що їхала слідом, продовжувала свій рух вулицею. Як тут "Фіат" передумав (поворот наліво)…

І ось вже третій місяць "маздовець" намагається довести у суді, що він "не верблюд". Та от єдиний офіційний документ за підписом патрульного полісмена стверджує зворотне: "водій…, керуючи автомобілем марки "Мазда-6"…, не врахував дорожню обстановку та здійснив зіткнення з автомобілем "Фіат"…, який рухався попереду та повертав праворуч". Але, по-перше, намагається довести свою правоту водій тої самої "Мазди" — і це зафіксовано на відео — праворуч "Фіат" повертав двічі. По-друге, "маздовець" спростовує висновок інспектора про те, що він не врахував дорожню обстановку (лід присипаний снігом), адже ж, коли переднє авто, "блимаючи", повертає спочатку праворуч, а потім, не вимикаючи правої "блималки", різко бере ліворуч, то тут і на ідеальному асфальті не встигнеш зманеврувати, уникаючи зіткнення. До речі, про самі наслідки зіткнення: пошкодження, завдані "Маздою" "Фіатові" (про що свідчить невеличка вм’ятина на передньому бампері "Мазди" і на задньому "Фіату"), аж ніяк не відповідають пошкодженням, заявленим "фіатовцем" — 15 тис. грн.

"У мене ж "Мазда", а не поїзд, — дивується "маздовець", який хоче, окрім цього, довести, що цього ДТП взагалі би не було, якби комунальна служба, відповідальна за стан тутешніх доріг, відповідально ставилася до цього самого стану — пісочком із сіллю їх посипала. — А щодо не врахування мною дорожньої обстановки, як стверджує інспектор, то у його протоколі чомусь не зафіксований мій гальмівний шлях".


І хоча все і так все видно "неозброєним оком", оце "неозброєне око" до справи, як-то кажуть, не пришиєш — потрібні експертні висновки. Тож, суддя — задля того, щоб "маздовець" надав судові оці експерті висновки — оголосила десятиденну перерву у засіданні. Та, щоб оці висновки мати — треба їх замовити за власний кошт. Та от заковика, "маздовець""мінімальний" пенсіонер. І щоб оплатити послуги експерта йому треба викласти майже дві місячні пенсії… Тут можна зрозуміти і позивача, якому треба ремонтувати свого "Фіата", а не чекати, допоки пенсіонер нашкребе грошей на експертизу.…Не беручи лиш цю конкретну справу до уваги, а узагальнюючи взагалі, якийсь невтішний висновок виходить: будь ти хоч у сотню разів правіший, але, якщо немає грошей, ти — "верблюд". Такі от прикрі реалії.
Для того, щоб залишити коментар, увійдіть на сайт через свій профіль у одній з соціальних мереж:
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.
 • vishnewsky.costia Сьогодні, 00:59
  Волонтерський Корпус Світловодська вирішив провідати світловодських патріотів які проходять службу в ... 1
  vishnewsky.costia-фото
  Когда ещё на сайте может появится статья про современных наци, как не в день, когда 76 лет назад, их идейные вдохновители начали "освобождать" для расы господ нашу землю.
  Совпадение? — Не думаю! ))))
 • val.dolgorukov 19 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  val.dolgorukov-фото
  Те кто пишут о газете, "роздержавлення" и т.д. просто отводят тему в сторону... Главное в статье не "СВ", а то как мЭР (пишу с маленькой буквы специально) может себя так вести! Во первый - лицо служащее, во вторых - с женщиной, а в третьих - толерантность где? Та позволял ли хоть один чиновник такой бардак во власти?! Угрозы, нападения, травля... - "рыба гниет с головы"!!! Люди сделайте выводы!!!
 • editor 16 червня 2017
  Валентин Козярчук: «Ви про це дуже пошкодуєте!..» 2
  editor-фото
  Друзі, процедура "роздерджавлення" тривала майже рік, ми про це весь час писали. Все відбувалося згідно Закону, міська рада вийшла зі складу засновників, Кабмін включив редакцію до списку тих, хто реформується на 1 етапі і т.д. Шкода, що ви демонструєте зараз повну необізнаність у справі і "допомагаєте" меру сваритися з друкованим ЗМІ. Мер сам встановив правило: тільки за його підписом можна направляти матеріали в газету. Не направляв, а ображається, що у приватному виданні немає його портрета. Це неправда, фото його є (з кращим другом Саакашвілі) на 1 стоінці у номері за 8 червня і розміщено воно безкоштовно, як ілюстрація до репортажу. За особисті привітання, які не несуть ніякого інформаційного навантаження всі платять, мер також.
  Газета потребує паперу, витрат на друк, передплату і доставку газети - це виробництво! Без грошей - ніяк.Тому ми і заробляємо на рекламі чи корисній інформації, обов'язковій до друку. Ірочка Степанова, сумно від ваших постів. Якщо газета виходить в світ 9впевнена, що ви її ніколи не тримали в руках), значить ми виконуємо свої обов'язки добре, а керівник підприємства я. Міський голова має можливість співпрацювати з редакцією за договором, який він сам підписав і оплачувати наші послуги за рахунок коштів, виділених міською радою на висвітлення її діяльності. Такі правила гри, а диктувати, погрожувати - це протизаконно.
 • Засранетц 15 червня 2017
  У частині збереження «білого дому» для громади мер і спікер «закопали сокиру війни» 1
  Засранетц-фото
  Как там было в первоисточнике, у Кобзаря - "Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають". Как в воду смотрел, да.
 • Засранетц 13 червня 2017
  "А я кажу: воно само не розсмокчеться", — провідна теза мера на понеділковій нараді 12 червня 1
  Засранетц-фото
  Ви меня слышите?! Я буду принимать серъёзные меры, вплоть до увольнения руководителей падразделений

  Звучит как славноприсное "За это, можно и партбилет на стол положить!" wink

  Бить надо по самому больному месту чиновника (это и мэра касается) - по карману! Накосячил - занеси бабла в оркестр. А все эти "увольнения", "выговора" и прочие "серьезные меры" - это цирк с конями.
 • Bzik 13 червня 2017
  АФИША: Первый OPEN AIR 2017 1
  Bzik-фото
  А что такое SHOOW? Light show, bass SHOOW и т.п.? Шоу что-ли? Ну тогда это пишется немножко по-другому )))))
 • editor 12 червня 2017
  «Перцівка» для голови планово-бюджетної комісії 1
  editor-фото
  Готуємося до чергової сесії? Каменюка у двері, побиті вікна, попередження про долю малої дитини у разі чого - таке вже було. Перцем в очі - вперше. Але найманець не впорався із завданням, мабуть, тремтіли руки і боліли ноги (ймовірно, "ломка"). Чи буде дубль №2?
 • editor 12 червня 2017
  Колектив центру «Добрада» вітає із Днем народження Олену Шангіну 1
  editor-фото
  Вітаємо, Оленко! Побільше приємних моментів у житті!
 • editor 12 червня 2017
  Місцеві бюджети за січень-травень зросли на 18,4 млрд грн. у порівнянні з минулим роком, - Зубко 1
  editor-фото
  На мій погляд, це дуже корисна інформація, яка перекреслює всю риторику керівників міста щодо особистих заслуг у наповненні бюджету. Бюджетний кодекс змінився і грошей на місцях стало більше. В усіх громадах, а не тільки у Світловодську.
 • Zelik 9 червня 2017
  Травень-2017: 27 немовлят у Світловодську, двоє – у Власівці, дев’ять – у районі 3
  Zelik-фото
  *** подкрался незаметно хоть виден был из далека
  *** (бывший Светловодск) медленно, но уверенно движется за керамический завод

Top