Станіслав Рибін та Сергій Постіл — чемпіони, а Павло Басько — бронзовий призер

3 жовтня 2016
17 вересня юні дзюдоїсти Світловодської КДЮСШ №1 (директор Василь Мороз) захищали честь міста на першому Відкритому Всеукраїнському турнірі з дзюдо, присвяченому воїнам-розвідникам АТО, який відбувся у м. Кропивницький. Спортсмени з 11 областей приїхали у Кропивницький, аби продемонструвати своє бойове мистецтво. Загалом понад 350 спортсменів взяли участь у цих змаганнях. Турнір проводився у двох вікових групах, серед юнаків 2004-2005 та 2006-2007 років народження.

Навіть жорстка і безкомпромісна конкуренція серед найсильніших спортсменів України не завадила світловодським юнакам здобути призові місця. Вкотре Станіслав Рибін підтвердив титул чемпіона. Як нам розповів тренер-наставник Рудольф Матвєєв, з-поміж 25 учасників своєї групи Станіслав здолав усіх своїх суперників. У фіналі наш земляк зустрівся з сильним і більшим за вагою спортсменом з Одеси, який неодноразово підкорював міжнародні вершини на турнірах у Франції, Голландії і не знав поразок. До останньої секунди велася напружена боротьба, але Станіслав переміг. Блискуче виступив і Сергій Постіл. З-поміж 15 учасників йому вдалося вибороти золото. У молодшій віковій групі вихованець КДЮСШ Павло Басько посів третє місце.

Відзнаки і цінні подарунки вручав призерам герой України полковник III-го окремого полку спецпризначення Олександр Кріпак. Також для учасників та гостей заходу була організована виставка бойової техніки, з якою бійці третього полку захищали і продовжують захищати територіальну цілісність України в зоні АТО.

Щодо виступів своїх вихованців, Рудольф Матвєєв дуже задоволений їх успіхами. Зараз спортсмени готуються до нових змагань на "Кубок скіфів", який відбудеться наприкінці вересня в Херсоні, тож побажаємо їм нових досягнень.

Рудольф Матвєєв дякує батькам за підтримку своїх дітей у прагненні займатися спортом, їздити на змагання та рухатися уперед.