Чим, як і за скільки годують у дитсадках — розпорядився вивчити мер


Чим, як і за скільки годують у дитсадках — розпорядився вивчити мер


11 червня 2016
Чим, як і за скільки годують у дитсадках — розпорядився вивчити мер
"Регістр" перевірки управління освіти з боку виконкомівської комісії стосується використання бюджетних коштів на закупівлю продуктів харчування для дошкільних закладів. Дана комісія, повідомила на завершення чергового засідання виконкому 10 червня перша заступниця міського голови Олена Балюк, була утворена 8 червня на розпорядження Валентина Козярчука, який задовольнив звернення до нього депутата міськради Андрія Москаленка. Потім віце-мер надала слово голові даної комісії, заступниці мера з гуманітарних питань Ірині Щербині

Пані Ірина свою промову розпочала з переліку перешкод, які чинить названій комісії начальник міського управління освіти Геннадій Френкель:
  • невмотивовано не допускає до перевірочної роботи кількох членів її комісії;
  • обмежує спілкування комісії зі своїми підлеглими, зокрема, з бухгалтерами.

Та, попри ці підступи головного освітянина, комісії вдалося роздобути задокументовані факти, що, цитуємо дослівно:

"… в меню дитячих садочків постачання продуктів харчування до закладів дошкільного виховання суттєво різняться, не маючи для того жодних обґрунтувань…".


А потім:

"… Також сьогодні з 14:00 почали працювати представники кіровоградського управління захисту економіки. Теж питання перевірки закупівель предметів харчування паралельно з нашою комісією".


Опісля Ірина Щербина, наголосивши, що повноцінне харчування наших дітей є запорукою їхнього здоров’я, звернулась безпосередньо до світловодців з пропозицією — якщо у них якась важлива інформація, пропозиції та скарги з окресленого питання — звертатися до 26-го кабінету адмінбудинку.