Про благодійні внески, скорочення ліжок, опалювальний сезон


Про благодійні внески, скорочення ліжок, опалювальний сезон


14 травня 2016
10 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, під час якого розглянули та погодили понад 40 проектів рішень. Про деякі з них – коротко. БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ – ПІД КОНТРОЛЕМ!

Виконком затвердив склад Наглядової ради (9 осіб) за надходженням та використанням благодійних внесків у комунальному закладі "Світловодська ЦРЛ", це: Лідія Омельченко, Тамара Чередніченко та Людмила Поляніна – заступники головного лікаря ЦРЛ з різних напрямків, депутати міськради – Надія Мальцева, Андрій Малицький, представники громадських організацій – Алла Заворотня, Сергій Шемель, Руслан Кобзар і депутат районної ради Ігор Кирилов.


ПРОТОКОЛИ ЗБОРІВ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ ЗБЕРІГАТИМУТЬСЯ В УЖКГ

Оскільки зараз триває активна фаза створення ОСББ і робота в цьому напрямку активізувалася по всій Україні, Кабмін зобов’язав визначити структурний підрозділ, відповідальний за зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирних будинків, зазначила заступник міського голови Анна Нестеренко. Тож, відтепер ці функції виконуватиме управління ЖКГ.


ПРО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ

Про виконання міського бюджету за 1-й квартал доповіла начальник фінуправління Наталія Яременко. Отже, за три місяці загалом до міського бюджету надійшло 86 млн 486,3 тис. грн., що становить 29,4% річного плану, 99,6% до плану 3-х місяців. В тому числі власних доходів місто отримало 16 млн 21,9 тис. грн., це – 126,1% до плану трьох місяців та 145% до аналогічного періоду минулого року. В абсолютній величині перевиконання склало 3,3 млн грн., наголосила Н. Яременко.
Проект рішення підтримали й винесли на сесію.


ВЖЕ ЗАРАЗ ВАРТО ПОДБАТИ ПРО ПОЧАТОК ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Під час обговорення міський голова Валентин Козярчук порушив питання підготовки до наступного опалювального сезону. "Держава підняла ціну на газ, по факту підніметься й тариф на опалення і нам буде дуже сутужно, тому вже зараз потрібно робити певні кроки на упередження", – наголосив мер. В. Козярчук повідомив, що раніше були певні домовленості з обласною радою, яка обіцяла допомогти коштами, аби викупити наші котельні, але надійшов лист від голови ОДА про те, що обласна рада не в змозі реалізувати обіцянку. "Фактично наші котельні закладені в банку, який зараз під банкрутством. І в будь-який час майно можуть реалізувати", – наголосив мер. Міський голова повідомив про вжиті заходи, зокрема листи до Фонду гарантування вкладів тощо. Питання вкрай важливе, адже котельні закладені за 6 млн грн., крім того, набігло пені близько 2 млн грн., сказав Валентин Козярчук, а потім запропонував членам виконкому все добре обдумати, а на наступному засіданні озвучити свої пропозиції щодо вирішення проблеми.


ЛІЖКОВИЙ ФОНД ЦРЛ СКОРОТИЛИ НА 7 ЛІЖОК

Посилаючись на постанову Кабміну "Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тисяч населення", вимоги Міністерства охорони здоров’я та розпорядження голови ОДА, головний лікар Світловодської ЦРЛ Юрій Котенко виніс на затвердження виконкому проект рішення про оптимізацію ліжкового фонду ЦРЛ, який і затвердили представники влади. Отже, з 1 серпня 2016 року скорочується 7 ліжок, з них 5 в акушерсько-гінекологічному відділенні та 2 у відділенні хірургічного профілю. Затверджено ліжковий фонд Світловодської ЦРЛ у кількості 300 ліжок.