Світловодські спортсмени продемонстрували гідний бокс у Кіровограді

25 лютого 2016
На фото з учнями тренери: С. Царственний, С.Власов, В.Мороз, О.Дорошенко

19-21 лютого у Кіровограді відбулась першість Кіровоградської області з боксу серед юніорів та відкритий чемпіонат КДЮСШ№1 КМР серед школярів 2004-2006 років народження. У змаганнях взяли участь і світловодські спортсмени, представлені учнями КДЮСШ №1, СК "Легіон" та міської федерації боксу. У залі зібралось біля 80 учасників змагань. Після урочистого відкриття двадцять п’ять світловодських боксерів виборювали звання переможця турніру та області. Чемпіонами Кіровоградської області стали – Селезньов Антон та Садовський Ярослав, друге місце посіли Кушнір Влад та Осадчий Станіслав.

Переможцями відкритої першості КДЮСШ№1 стали і зайняли почесне перше місце: Замишляєнко Максим, Михайло Вакуленко, Дмитро Селевко, Роман Крайник, Володимир Медведенко, Галузін Михайло, Селезньов Вадим, Лев Шевель, Власов Микита, Анісімов Влад, Зима Влад . Друге місце посіли Андрієнко Богдан, Сеня Мороз, Білик Богдан, Царственний Іван, Ілля Жалобицький, Кошеланов Денис, Олейник Григорій, Рустам Буденко. Всі учасники продемонстрували гідний бокс.

Тренери учнів висловлюють подяку батькам, які підтримують своїх дітей та розвиток боксу у м. Світловодську.