1-го вересня – День знань!


1-го вересня – День знань!


30 серпня 2008
Дорогі педагоги, учні, студенти, батьки!

1-го вересня – День знань!Незабаром ранок першого вересневого дня наповниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці Світловодська розквітнуть від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплетутья разом. Це наш край, наша держава зустрічатиме День знань – справжнє всенародне свято знань, доброти і людяності.
Усі шляхи першого вересня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, та випускників середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, які будуть втілювати отримані знання в реальному житті. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.
З усією теплотою серця цього дня висловлюю слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.
Зі святом Вас!

Геннадій ФРЕНКЕЛЬ,
секретар міської ради.