Спартакіада для людей з обмеженими фізичними можливостями відбулася у Світловодську


Спартакіада для людей з обмеженими фізичними можливостями відбулася у Світловодську


18 грудня 2015
Спартакіада для людей з обмеженими фізичними можливостями відбулася у Світловодську
До Міжнародного дня інвалідів управління молоді та спорту щороку організовує спортивно-розважальний захід. Традиційна спартакіада для людей з обмеженими фізичними можливостями відбулася 12 грудня в приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Добрада". Вітаючи учасників з початком змагань, заступник начальника управління молоді та спорту Василь Мороз наголосив, що головна мета заходу — зібрати усіх разом, аби "добра дівці" не відчували себе самотніми, а могли весело й цікаво провести свій вільний час та поспілкуватися у колі друзів:

"Незалежно від того, які будуть результати змагань, ви вже переможці, бо надали перевагу активному способу життя".


У спортивних змаганнях взяли участь близько 30 світловодців різного віку. Вони грали в шахи, шашки, теніс, дартс та інші ігри. По закінченню конкурсної програми переможці та призери отримали грамоти й солодкі подарунки від управління молоді та спорту, які вручала начальник управління Неля Брусенцева та Василь Мороз. Потім усіх запросили до "солодкого" столу. За чашкою чаю присутні мали змогу обговорити результати змагань, хвилюючі питання, а також плани на майбутнє.

Свою допомогу в організації заходу надали: директор АТП-13507 Юрій Богдан, який безкоштовно виділив транспорт, аби привезти та відвезти додому учасників спартакіади, начальник управління соціального захисту Олена Балюк та представник ПП ВКіК Володимир Солонін допомогли продуктами, печивом та цукерками для "солодкого столу", а керівник благодійного фонду "Милосердя" Наталія Бут пообіцяла придбати стільці для Центру "Добрада".