Перший міський інтелектуальний турнір знавців з гри «Що?» «Де?» «Коли?»


Перший міський інтелектуальний турнір знавців з гри «Що?» «Де?» «Коли?»


15 грудня 2015
Перший міський інтелектуальний турнір знавців з гри «Що?» «Де?» «Коли?»
9 грудня на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся Перший міський інтелектуальний турнір знавців з гри "Що?" "Де?" "Коли?". В світлій затишній залі ЦДЮТ зустрілися 6 команд знавців: це призери шкільного інтелектуального марафону, проведеного напередодні, та кращі команди Світловодського політехнічного коледжу. В запеклій боротьбі учнівська молодь визначала кращого. Протягом більш як години часу, даючи відповіді, лідерство серед команд постійно змінювалося.

Питання, запропоновані Центром військово-патріотичного виховання, стосувались різних сфер людської діяльності, інтерпретовані відповідно до віку учасників. Не всі питання були "зняті" знавцями, та було видно, що вони їм подобаються і діти дізнались для себе багато корисної та цікавої інформації.

Тож, результат турніру: І місце – беззаперечно виборола команда НВК "Гімназія"-ЗШ №4, а ось за друге та третє місця був проведений додатковий раунд, в якому перемогла ЗШ №10, посівши ІІ місце, ІІІ почесне місце зайняла команда політехнічного коледжу.

Призери турніру отримали почесні грамоти, пам’ятні подарунки, солодощі, а переможець ще й – перехідний почесний знак, у вигляді гетьманської булави. Ці подарунки вручали справедливі члени журі: заступник завідувача ММК управління освіти – Чіжова Ліна Андріївна, директор Світловодського політехнічного коледжу КНТУ – Петров Ігор Володимирович, директор ЦДЮТ – Шабалін Володимир Федорович та ведучий турніру – директор ЦВПВ Сіромаха Анатолій Олександрович.

Міжраундові паузи, створені для відпочинку учасників, були заповненні музичними номерами. Пісні співали гуртківці ЦДЮТ – Кобилкін Михайло, Полуданова Христина та студент коледжу – Дехтярьов Дмитро.

Після турнірне інтерв’ю показало, що учнівська молодь має бажання продовжити працювати в цьому напрямку над особистим розвитком інтелекту та отримуванням знань. На добру згадку про турнір переможці сфотографувалися.

Учням, студентам та дорослим їх вчителям дякуємо за співпрацю.