Cвітловодськ попрощався ще з одним героєм неоголошеної війни (ОНОВЛЕНО)


Cвітловодськ попрощався ще з одним героєм неоголошеної війни (ОНОВЛЕНО)


19 жовтня 2015
Cвітловодськ попрощався ще з одним героєм неоголошеної війни (ОНОВЛЕНО)
16 жовтня зранку на центральній площі міста відбулося прощання з Сергієм Юрійовичем Бетіним – мешканцем Світловодська, який загинув, виконуючи свій військовий обов’язок, у зоні АТО. На церемонію прощання прибули військовослужбовці 3-го полку спеціального призначення, військовий духовий оркестр з Кіровограда, представники військових частин нашого гарнізону, бійці 93-ї механізованої бригади, серед яких – брат загиблого. Він призивався добровольцем із Дніпропетровського військкомату і наразі служить в зоні бойових дій під Волновахою.

Зі словами скорботи, подяки і пошани, співчуття рідним загиблого захисника України до зібрання звернулися секретар міської ради Зінаїда Климчук:

"…Твоє ім’я, Сергію, ніколи не буде забуте вдячними світловодцями. Світла пам’ять про тебе назавжди залишиться в наших серцях…"


Співчуття близьким і рідним Сергія Бетіна від імені районної ради та районної державної адміністрації висловив Сергій Твердовський.

Панахиду по загиблому відслужив ієрей Артур Холоденко зі Свято-Покровського Кафедрального Собору, де щонеділі поминають наших загиблих земляків…

Поховали Сергія Бетіна на міському кладовищі, поряд з іншими загиблими героями неоголошеної війни.

Всі витрати на поховання Сергія Бетіна взяла на себе міська влада.