Яскравий старт 10-го Всеукраїнського турніру з баскетболу «Осінь-2015»


Яскравий старт 10-го Всеукраїнського турніру з баскетболу «Осінь-2015»


15 жовтня 2015
Яскравий старт 10-го Всеукраїнського турніру з баскетболу «Осінь-2015»
9 жовтня в МСК ім. А. Тузовського відбулося урочисте відкриття 10-го Всеукраїнського традиційного турніру з баскетболу серед юнацьких команд "Осінь-2015". До Світловодська приїхали 8 команд: ДЮСШОР №2 (м. Полтава), БК "Восток" (Лозова-Харків), спортклуб "Нафтохім" (м. Кременчук), Котлогаз — ДЮСШ №2 (м. Кременчук), БК "Кіровоград", команда з Маріуполя й збірна команда м. Краматорськ, звісно ж, були й господарі поля — команда КДЮСШ м. Світловодськ. Перед початком змагань учасників, тренерів та вболівальників вітали численні гості, які завітали на свято, юним спортсменам вручали грамоти, квіти та подарунки.

Урочистості з нагоди відкриття турніру розпочалися традиційним парадом учасників, команди під оплески присутніх вишикувалися в готовності продемонструвати свої вміння та навички. З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Юрій Котенко:

"Вже 10-й рік поспіль восени наше місто радо приймає гостей з усієї України... Мені, як міському голові, приємно усвідомлювати, що наше місто є привабливим для української спортивної еліти, а наші тренери й викладачі, спільно з міською владою, спонсорами та батьками знаходять нові можливості для проведення подібних змагань та популяризації спорту серед молоді. Впевнений, проведення турніру і надалі сприятиме розвитку спортивної галузі нашого міста. Тож, прийміть, шановні учасники, тренери, організатори, мої вітання. Бажаю вам постійно удосконалювати свою спортивну майстерність та перемог на спортивних аренах не лише України, але й світу".


За відданість спорту та з нагоди відкриття 10-го Всеукраїнського турніру грамотами виконавчого комітету Світловодської міської ради нагородили усі баскетбольні команди на чолі з тренерами. За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток спорту Почесною грамотою виконкому відзначили директора МСК ім. Тузовського Володимира Лисака. Також від міського голови усім командам вручили запашні короваї, а спортивній школі - великий кошик м’ячів.

Приємним дарунком для всіх присутніх став виступ вихованців ЦДЮТ. Вдалих ігор та перемоги бажали спортсменам гості свята: начальник управління освіти Геннадій Френкель, депутат міської ради, заступник начальника управління молоді та спорту Василь Мороз та ін. Від імені засновника торговельної марки "Королівський смак" Віктора Короля, який є постійним спонсором та меценатом нашої баскетбольної команди, усім учасникам вручили подарунки. Такий теплий прийом, безумовно, запам’ятається спортсменам надовго.

Після урочистостей розпочалися змагання. Усі команди були розподілені на дві підгрупи. В своїй світловодці виграли три гри — у Маріуполя, Полтави та сусідів з Кременчука команди "Котлогаз". У фіналі наша команда зустрілася зі збірною командою Краматорська. В результаті змагань перше місце посіли баскетболісти з Краматорська, на другому місці — КДЮСШ м. Світловодськ, на третьому — полтавчани.

Тренер нашої команди Володимир Лисак зазначив, що усі команди-учасниці були достойні і братимуть участь у Чемпіонаті України:

"Зважаючи на високий рівень суперників, важко було визначити, як закінчаться ігри, тому друге місце — нормальний результат. Ми хотіли позмагатися з найсильнішими командами України, бо це чудова підготовка до чемпіонату. Цей турнір дав нам можливість визначити недоліки, ми побачили над чим нам потрібно ще попрацювати. Тож будемо вчитися і не зупинятимемося".