«Опозиційний Блок — ЗА МИР І РОЗВИТОК»


«Опозиційний Блок — ЗА МИР І РОЗВИТОК»


8 жовтня 2015
«Опозиційний Блок — ЗА МИР І РОЗВИТОК»
Акцію під такою назвою організував 3 жовтня у селищі Власівка Костянтин Каспров — №1 у списку кандидатів від Опозиційного Блоку до Світловодської міської ради, кандидат у депутати обласної ради по територіальному виборчому округу №64 (селище Власівка). Учасниками акції стали: Олена Балюк — кандидат на посаду Світловодського міського голови, Тетяна Красюк — кандидат в депутати обласної ради, Марк Сіромаха, Володимир Дяченко, Тамара Горбань — кандидати в депутати міської ради, та інші кандидати в депутати до обласної, міської рад від Опозиційного Блоку, громадськість селища.

Біля Власівського Будинку культури, на фоні 10-метрового банеру "Опозиційний Блок — ЗА МИР І РОЗВИТОК", активісти організували збір підписів під Зверненням до Президента і Уряду України з вимогою припинення неоголошеної війни.

"Ми вийшли на цю акцію, тому що 25 вересня 2015 року ми поховали Героя, нашу дитину, Власівського юнака, командира танку Національної гвардії Віталія Короля, який загинув під Іловайськом ще рік тому, не доживши і до 20 років… Ми не хочемо і не допустимо нових жертв! Ми — ЗА МИР і за РОЗВИТОК рідної України, як рівноправної Європейської держави" — написано в зверненні, під яким поставили свої підписи понад 200 мешканців селища.


На мітингу, у який переросла акція, цей текст проголосила Тамара Горбань, а Костянтин Каспров сказав:

"Якщо спитати будь-якого жителя України — на Сході, на Заході, в Центрі, чого він хоче найбільше, він відповість: МИРУ! І я вірю, що настане довгоочікуваний мир у нашій країні. Я розумію, що мир є запорукою позитивних змін. Я — ЗА МИР І РОЗВИТОК всієї України і НАШОГО прекрасного міста!"


Акцію оголосили безстроковою, аж до припинення бойових дій на сході України. Поставити свій підпис, а також проконсультуватися з юридичних питань можна щодня з 08:00 до 16:00, в Громадській приймальні ГО "Наше місто" за адресою: вул. Молодіжна, 15-а, сел. Власівка. Контактний телефон: 068 089 24 00.