Михайло Литвиненко: «Народна партія готова взяти на себе відповідальність за розвиток міста»


Михайло Литвиненко: «Народна партія готова взяти на себе відповідальність за розвиток міста»


24 вересня 2015
Михайло Литвиненко: «Народна партія готова взяти на себе відповідальність за розвиток міста»
100 делегатів взяли участь у конференції міської організації "Народної партії", що відбулася 21 вересня 2015 року у актовій залі Заводу залізобетонних виробів. Головував на заході Іван Маліновський. До президії також обрали директора заводу, депутата міської ради Михайла Литвиненка та його помічника, інженера Адоліну Іваненко.

З промовою виступив Михайло Литвиненко — лідер команди Народної партії у Світловодську:

— Сьогодні визначний і важливий день для всіх нас — команди Народної Партії, команди, яка готова взяти відповідальність перед людьми, перед громадою, для непростої, але вкрай необхідної роботи по відновленню та розвитку міста Світловодська та селища Власівки. Народна партія прийняла рішення брати участь у місцевих виборах і це рішення підкріплене відповідним інтелектуальним потенціалом, досвідом, знаннями, умінням, в прагненні розвитку нашої територіальної громади. Необхідно терміново вирішувати питання відновлення та розвитку економічного потенціалу міста Світловодська та селища Власівка, вирішувати нагальні соціальні проблеми людей, відновлювати довіру до міської влади. Це єдиний шлях до розвитку, та забезпечення жителям нашої територіальної громади гідного життя!

Сьогодні, ми пропонуємо лідерів громадської думки кандидатами у депутати до Світловодської міської ради — людей, які уміють і бажають працювати на результат, на благо всієї громади. З особливою гордістю хочу зазначити, що в наших партійних лавах має серйозне представництво молоде покоління, результатом чого є створення руху "Молодь за Народну Партію!". Молоді люди, яким не байдуже майбутнє міста Світловодська та селища Власівки, об’єдналися під знаменами Народної Партії в бажанні позитивних змін. Учасники руху "Молодь за Народну Партію!", разом з волонтерами Народної Партії, прийняли найактивнішу участь в акції "Народна Програма розвитку міста Світловодська та селища Власівки — Створимо разом".

Цю програму ми сьогодні будемо затверджувати і йти з нею на вибори до Світловодської міської ради. Кожен пункт цієї програми написаний жителями міста Світловодська та селища Власівки. Неможливо передати біль і відчай окремих звернень, але поряд з тим, у людей залишається надія, що їх почують, підтримають і допоможуть. Наша Програма дійсно Народна, адже складена виключно з пропозицій та проблем висловлених нашими громадянами. Для нашої команди, велика честь, виправдати довіру та надію людей, яку вони в більшості своїй висловлювали на адресу представників Народної Партії. Певний обсяг проблем, які згадували люди, вже перебуває на контролі, а окремі – в процесі виконання депутатами - народниками Світловодської міської ради.

Особливістю нинішніх виборів є термін майбутньої депутатської каденції, який складе лише два роки. Але, ці роки повинні стати поворотними, рушійними, які повернуть довіру до міської влади, які закладуть основу для НЕЗВОРОТНІХ позитивних змін в відновленні та розвитку нашого ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ, відновленню та розвитку Інфраструктури міста, де комфортно жити, працювати і відпочивати. Я впевнений — це можливо, це обов'язково буде і наша команда, за довіри громади та разом з громадою, готова до цієї роботи. Щодо обмеженого терміну каденції майбутньої міської влади, то хочу нагадати слова Елберта Хабарда:

"Щоб виконати важливу і велику роботу необхідні дві речі — чіткий план і обмежений час".

У нас є чіткий план, написаний людьми, і обмежений час, тож, я впевнений – ми з цією роботою впораємося!

Програму розвитку міста Світловодська та селища Власівки затвердили одноголосно.

За список з 34-х кандидатів у депутати міської ради, до якого увійшли працівники освіти, культури, медицини, промислових підприємств міста, підприємці також проголосували одностайно. Під номером 1 у списку — Михайло Литвиненко. Про решту повідомимо після реєстрації територіальною виборчою комісією.