Увага! Kонкурс на краще знання положень Конституції України серед учнів 11 класів


Увага! Kонкурс на краще знання положень Конституції України серед учнів 11 класів


1 березня 2015
На виконання спільного наказу Головного управління юстиції у Кіровоградській області та департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 03.03.2014 року № 41/07/93 проводиться на рівні районів перший (відбірковий) етап огляду-конкурсу на краще знання положень Конституції України серед учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл Кіровоградської області. На виконання спільного наказу Головного управління юстиції у Кіровоградській області та департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 03.03.2014 року № 41/07/93 проводиться на рівні районів перший (відбірковий) етап огляду-конкурсу на краще знання положень Конституції України серед учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл Кіровоградської області.

До 20 березня 2015 року перший етап буде проходити в м. Світловодську та Світловодському районі. Організатори Світловодське міськрайонні управління юстиції, управління освіти виконкому Світловодської міської ради та відділ освіти Світловодської районної адміністрації.

За результатами першого (відбіркового) етапу огляду-конкурсу управліннями юстиції будуть направлені заявки для участі в заключному етапі до 27 березня 2015 року.

Переможці заключного етапу огляду-конкурсу отримають цільові направлення на навчання до Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Інформацію про умови участі в конкурсі можна отримати в Світловодському міськрайонному управлінні юстиції за адресою: вул.Куйбишева, 13 "А", каб. № 17, тел. 3-32 -70.