Знайомтеся: Володимир Лисенко — адвокат, захисник, консультант з правових питань


Знайомтеся: Володимир Лисенко — адвокат, захисник, консультант з правових питань


24 серпня 2012
Володимир ЛисенкоВолодимир ЛисенкоЙому 30 років. Закінчив юридичний факультет Харківського Національного Університету Внутрішніх Справ. Має дев’ятирічний стаж роботи в галузі права. Адвокатською практикою займається перший рік. Одружений. Виховує двох дітей.
Володимир — людина відкрита для діалогу, контактний, комунікабельний. З ним цікаво спілкуватися і, що важливо, дуже корисно. Він завжди готовий прийти на допомогу. Саме в цьому сенсі він мені і цікавий. Я давно хочу започаткувати на нашому сайті новий проект — online-консультації фахівців різних галузей. Чому б Володимиру Лисенку і не стати одним з наших консультантів? — Володимире, я знаю, що ти — постійний користувач нашого сайту. Яку інформацію ти знаходиш корисною для себе?

— Так, я з задоволенням щодня відвідую ваш сайт і, перш за все, переглядаю новини. Не зважаючи на те, що наше місто маленьке, скрізь побувати і все побачити просто неможливо. Особливо подобається, як ти добре ілюструєш різні події. Подивишся репортаж — і відчуття, що сам там побував.

— Спасибі. Приємно чути теплі слова на свою адресу. А як ти ставишся до того, щоб стати добровільним консультантом з правових питань для понад тисячі (щодня!) відвідувачів нашого сайту? Припускаю, що і питань буде чимало.

— Я згоден. З радістю надам допомогу в юридичних питаннях. Єдине, про що я хочу відразу попередити ваших відвідувачів, що відповіді на питання не будуть прилітати відразу ж. Мені знадобиться деякий час на обміркування, щоб консультація була якісною.

— А з якими юридичними питаннями тобі вже доводилося стикатися?

— В останні роки людей стали частіше всього цікавити соціальні виплати. Я успішно консультував таку категорію громадян, як "Діти війни". Сьогодні питання цих виплат жорстко врегульовані законодавством тож звертатися до суду тепер немає сенсу.

Також я займаюся захистом прав "чорнобильців". Підготував декілька заяв до Європейського суду з прав людини проти держави Україна. З моєї точки зору, наша країна зменшуючи соціальні виплати ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, порушує взяті на себе зобов’язання дотримуватись Європейської конвенції з прав людини.

Доводиться займатися і кримінальними справами. Якщо трапилася біда, не треба наївно думати, що співробітники правоохоронних органів хочуть вам допомогти в будь-якому випадку. Практика показала, що треба негайно звертатися до адвоката. Чим раніше ви це зробите, тим краще зможете себе захистити. Це стосується не тільки ситуації коли Вас підозрюють у вчиненні злочину, але, можливо, і навпаки, коли ви є жертвою злочину, або свідком злочину. Адвокат за законом має право здійснювати захист та представництво і цих осіб.

Є у мене і певний досвід ведення справ, які розглядаються в порядку адміністративного судочинства. Наше законодавство так швидко і часто змінюється, що підприємці не завжди встигають його відстежувати і допускають помилки. Владні структури призначають перевірки, за якими, як правило, слідують великі штрафи. У деяких випадках є сенс це рішення оскаржити, я вас запевняю.

— Дякую тобі за цінну інформацію. Запрошую до співпраці.

Контактна інформація Володимира:
телефон: (067) 408-50-51
e-mail: volodimir.lysenko@gmail.com
Веб-сайт: https://lysenkoadvocat.in.ua


Богдан Дроздов
Фото автора