"Комунальний" візит нардепа


"Комунальний" візит нардепа


28 листопада 2011
Роман Петров та Олександр ЄдінРоман Петров та Олександр ЄдінДля Єдіна не надто важливо, які стосунки між мером і начальниками ЖЕКів, головне аби від цього прості світловодці не страждали.
Минулого четверга народний депутат України Олександр Єдін знов побував у Світловодську. Цей його візит носив суто комунальний "присмак"… Як заявив він на коротенькому брифінгу для тутешніх ЗМІ, підбиваючи підсумки, йому наче "шосте відчуття" підказало зануритись у тему міської "комуналки", адже, як виявилось, нещодавно городяни провели Громадські слухання, на яких винесли "смертний вирок" своїм ЖЕКам, а два дні тому сесія міськради, своїм взяттям до відому, привела цей вирок у виконання. Олександр ЄдінОлександр ЄдінОкрім цього, зазначив нардеп, у дорогу його погукали й численні звернення городян, сповненні тривогою за нинішній стан всього житлово-комунального господарства, мовляв, дуже велика у нас прірва між якістю комунальних послуг і тарифами на них. Тому, зазначив нардеп, він і провів у першій половині дня зустріч з керівництвом СП ТОВ "Світловодськпобут", а у другій — із трудовим колективом КП "Світловодський міськводоканал"…

Треба додати, що для цього приїзду була ще одна істотна причина. Річ у тім, сказав Єдін, що нещодавно Верховна Рада у першому читанні схвалила внесення змін та доповнень до різних "комунальних" законів.
"І для мене, як для суб’єкта законодавчої ініціативи, дуже важлива думка людей, які працюють на підприємствах ЖКГ, щоб в разі необхідності, внести відповідні пропозиції до цих змін перед їхнім голосуванням у другому читанні", — зазначив законодавець…

"Комунальний" візит нардепаПовернувшись до ЖЕКівської теми, Єдін повідомив, що відразу опісля зустрічі із ЗМІ він має зустрітися з міським головою Юрієм Котенком і начальниками ЖЕКів (щоправда, не вточнив: вони всі докупи зберуться чи окремо спілкуватимуться) задля пошуку компромісу. Разом з тим він наголосив, що невдоволення начальників ЖЕКів мерськими ініціативами він розглядатиме виключно у площині захисту інтересів простих світловодців, до який, звісно, належать і рядові комунальники. А щоби цей захист був ще більш дієвим, нардеп повідомив, що з грудня у Світловодську запрацює його Громадська приймальня. І все для того аби налагодити сталий контакт громадян із місцевою владою. Бо вона, за його словами, вряди-годи не завжди чує її голос.

"Комунальний" візит нардепаТільки-но Єдін вийшов надвір, як його оточила купка немолодих людей, які нарікали на відсутність освітлення на вулицях Павлова та Паркової (парадокс — саме на Парковій розташована контора, що відає міським струмом, прим. авт.). Вислухавши неборак, обранець запевнив, що наступного тижня (тобто, вже цього) дане питання буде вирішено.

Віталій АСАУЛЕНКО,
Ігор Котляров (фото).