Бендюк – чемпіон

30 грудня 2010
Бендюк – чемпіонЗ 14 листопада по 18 грудня у Світловодську тривав шаховий чемпіонат міста, який проводила ініціативна група шахістів у такому складі: головний суддя В. Ушаков, секратар А. Семенов, члени суддівської колегії КМС І. Денисов, О. Бендюк та першорозрядник В. Трофименко.
У змаганнях взяли участь 14 кращих шахістів міста. До фінішу прийшли 12 спортсменів, серед них – неодноразові чемпіони Світловодська, а також призери обласних змагань О. Бендюк та І. Денисов. У напруженій боротьбі чемпіоном міста 2010 став КМС Олександр Бендюк (набрав 10,5 очок з 11 можливих), всього на півочка від нього відстає КМС Ігор Денисов, він посів друге місце. Бронзовим призером першості став наймолодший спортсмен-першорозрядник Ілля Гончаренко (8,5 очок).

Нагородження переможців грамотами управління молоді та спорту і невеликими грошовими преміями відбулося 26 грудня. Після цього було проведено новорічний бліц-турнір з шахів, переможцем якого став також Олександр Бендюк, друге місце посів Олександр Сушко, третє – першорозрядник Ілля Гончаренко. Святкові заходи закінчилися "голубим вогником".

За підтримку учасники турніру висловлюють подяку Василю Морозу, головному спеціалісту з питань спорту, І. Шаровій, за надані приміщення та створені чудові умови для проведення змагань – Валерію Петренку, директору спорткомплексу.