Світловодські баскетболісти – срібні призери Всеукраїнської олімпіади з баскетболу

20 травня 2010
Світловодські баскетболісти – срібні призери Всеукраїнської олімпіади з баскетболуЗ 9 по 14 травня на спортивній базі міжнародного дитячого центру "Артек" проходили ігри фінальної стадії Першої Всеукраїнської олімпіади з баскетболу серед учнівської молоді.
Нагадаю, що до фіналу пройшли чотири команди: спец-класи баскетбольних клубів "Азовмаш" (Маріуполь), "Пульсар" (Рівне), "Вінницькі бобри" та збірна команда Світловодської ДЮСШ №2 (тренер Володимир Лисак – на фото перший зліва). Команди грали за коловою системою – кожна провела ігри із трьома суперниками. А першим суперником світловодських хлопців стали вихованці маріупольського "Азовмашу", срібного призера України, у складі якого перебуває чотири гравці національної збірної України. Три чверті команди грали фактично "на рівних", але в четвертій чверті супротивник вдало скористався своєю "довгою" лавою свіжих, повних сил запасних гравців. Світловодці поступилися з рахунком 66:81.

Наступним суперником наших баскетболістів стала команда з Вінниці. Світловодці з перших хвилин заволоділи ініціативою і нарощували свою превагу впродовж всього матчу. Рахунок +9 на нашу користь. Перемога "на класі", як зазначив тренер ДЮСШ В.Лисак.

В останній зустрічі вирішувалася доля срібних медалей, і хлопцям довелося докласти чимало зусиль, аби довести свою майстерність. Таки довели і перемогли з рахунком 72:63.

Світловодців було нагороджено срібними медалями, кубком та грамотами від Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України.

Тренер та гравці команди, батьки баскетболістів висловлюють вдячність генеральному спонсору команди, власнику торгової марки "Королівський смак" Віктору Королю за постійну підтримку.

А ми вдячні нашим спортсменам за самовідданість та величезну роботу, завдяки якій наше місто прославляється на рівні всієї України та за її межами.