Світловодськ попрощався з Данилом Авчінніковим


Світловодськ попрощався з Данилом Авчінніковим


5 травня 2022
Світловодськ попрощався з Данилом Авчінніковим
Сьогодні міська громада провела в останню путь земляка — старшого навідника гармати протитанкового артилерійського дивізіону, солдата Данила Авчіннікова, який загинув 2 травня в бою з російськими окупантами. На прощальний мітинг на центральній площі Світловодська з квітами та національними прапорами прийшли містяни та ті, хто проживає у Світловодську, рятуючись від воєнних дій у рідних населених пунктах. Квіти від імені народного депутата України Олеся Довгого і себе особисто принесла помічник-консультант Анна Трубаченко.

Після чину похорону ведуча Світловодського міського Палацу культури Руфіна Салабутіна розповіла присутнім про земляка. Під звуки військового оркестру труну понесли центральною вулицею, проводжаючи Данила Авчіннікова в останню путь. Відбулася церемонія прощання.

Поховали воїна на міському кладовищі (Нове місто), поряд з могилами інших загиблих в російсько-українській війні.

Данило народився 24 липня 2000 року у Світловодську. Закінчив спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №7, потім Світловодський політехнічний фаховий коледж Центральноукраїнського національного технічного університету.

Із вересня 2020 року проходив військову службу за контрактом.

Вічна пам’ять…

У фоторепортажі обличчя військовослужбовців заблюрені задля їхньої безпеки.