Четвертий тур чемпіонату України з баскетболу у Світловодську


Четвертий тур чемпіонату України з баскетболу у Світловодську


17 грудня 2021
Четвертий тур чемпіонату України з баскетболу у Світловодську
Із 7 по 10 грудня у Світловодську відбувся четвертий тур чемпіонату України з баскетболу сезону 2021-2022 років серед команд юнаків 2007 року народження дивізіону А. Прибули на чемпіонат такі команди: "КДЮСШ-4" з Кропивницького, "ДЮСШ-7 JUNIOR" з Харкова, "Політехнік-СДЮСШОР" з Харкова, СДЮСШОР-5-ДФКС з Дніпра, "КДЮСШ-1-Черкаські мавпи" з Черкас та команда господарів зі Світловодська — "КДЮСШ-Комети".

Першу гру світловодці грали з "ДЮСШ-7 JUNIOR", які в минулому році були бронзовими призерами в дивізіоні А. У запеклій боротьбі світловодці програли їм 12 очок (77:89).

"Йшли з ними на рівні, за 4 хвилини до кінця гри розігруючий захисник Іван Власюк забив два очки з фолом, впав і зламав руку. Команда після втрати сильного гравця не змогла зібратися і вирвати перемогу", — розповідає тренер Володимир Лисак і додає, що можливість обіграти суперників у команди була.


Друга гра світловодців з "Політехнік-СДЮСШОР Україна" з Харкова була ключовою в усьому турі. Зі слів Володимира Лисака, якби кометівці програли "Політехніку", то шанси потрапити у вісімку до півфіналістів були б значно менші. Емоційно і фізично це було складно зробити, але кометівці змогли виграти гру з різницею в одне очко (67:66).

Остання гра кометівців відбулася з командою Кропивницького "КДЮСШ-4". Дві чверті матчу грали команди на рівні, після початку третьої чверті кометівці відчули кадровий дефіцит, адже чотири гравці стартової п’ятірки отримали п’ять фолів, вийшли грати резервісти. Світловодці поступилися кропивничанам в 23 очки (60:83). У цій грі отримав травму ще один сильний гравець — Дмитро Фещій.

Світловодські баскетболісти "КДЮСШ-Комети" мають п’ять перемог та чотири поразки і таким чином за результатами четвертого туру ділять VІ-VІІ місця чемпіонату зі спеціалізованою дитячо-юнацькою спортивною школою олімпійського резерву Одеси.

Для розуміння ціни перемоги світловодської команди "КДЮСШ-Комети" Володимир Лисак розповів, з якими саме суперниками зустрічаються його вихованці під час чемпіонату:

"Загалом у чемпіонаті беруть участь 14 кращих команд баскетбольної ліги юнаків, які є багаторазовими переможцями: "СДЮСШОР-5-ДФКС" з Дніпра має чотирьох гравців зі збірної України за цим віком, "ДЮСШ-7 JUNIOR" з Харкова має трьох гравців збірної України, "КДЮСШ-4" з Кропивницького трьох спортсменів зі збірної України і три роки є чемпіонами дивізіону А, "КДЮСШ-1-Черкаські мавпи" з Черкас — двох гравців збірної, у "Політехнік-СДЮСШОР" з Харкова — один гравець збірної. Усі ці спортсмени в останній день змагань поїхали в Київ на тренувальний збір".


Також тренер дякує від себе, від команди і від батьків Віктору Королю, адже завдяки його фінансовій підтримці діти мають нагоду успішно представляти Світловодськ на чемпіонатах України.

23-26 грудня відбудеться останній тур чемпіонату у Дніпрі. Якщо кометівці виграють хоча б одну гру, то вони пройдуть у півфінальну баскетбольну вісімку.

Бажаємо спортсменам перемог, а баскетболістам, які зазнали травм, — швидкого одужання.