Данило Щербина — бронзовий призер чемпіонату України у Львові

3 вересня 2021
26-27 серпня у Львові відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років, участь у якому взяли понад шістсот спортсменів з усієї України. Світловодськ на цьому чемпіонаті представляли троє дзюдоїстів Світловодської КДЮСШ №1 тренера Рудольфа Матвєєва — Микита Бодюл, Данило Щербина та Віктор Каплун. Найрезультативнішим на цьому чемпіонаті серед команди світловодська став Данило Щербина у ваговій категорій 46 кг, в якій було 39 учасників. Він провів шість сутичок, п'ять з яких упевнено виграв. Обійшов спортсменів з Києва, Дніпра, Одеси, але поступився супернику з Харкова. Данило став бронзовим призером чемпіонату України. Вітаємо!

"Це перше серйозне досягнення Данила. Він пройшов перевірку резерву збірної України у своїй категорії, був нагороджений дипломом та медаллю. Я задоволений виступами й інших своїх вихованців. Микита Бодюл у категорії 46 кг зміг перемогти дві сутички. Віктор Каплун у категорії 50 кг отримав прекрасний досвід змагань. Їхні перемоги попереду!", — прокоментував виступ своїх вихованців Рудольф Матвєєв.

Наступні змагання, до яких вже готуються наші дзюдоїсти, відбудуться за місяць в Ужгороді.