Світловодськ і Власівка під Прапором Незалежності (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО)


Світловодськ і Власівка під Прапором Незалежності (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО)


28 серпня 2021
Світловодськ і Власівка під Прапором Незалежності (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
Державні свята у місті Світловодську і селищі Власівці Олександрійського району відбулися з притаманним їм колоритом. А Державний Гімн на березі Дніпра звучав по-особливому велично. Ранок 23 серпня у Світловодську розпочався зі святкової ходи від парку до площі з 30-метровим прапором — найбільшим у місті. Коли ж до пішоходів долучилися велосипедисти, розпочалися урочистості.

Слід наголосити, що у 1990 році Світловодськ став одним з чотирьох міст Центральної і Східної України, де офіційно встановили жовто-блакитний прапор.

МАТЕРІАЛ ЗА ТЕМОЮ: День Прапора України у Світловодську (ФОТО, ВІДЕО)

ВІДЕОЗАПИС ПРЯМОГО ЕФІРУ: Урочиста хода від парку до центральної площі міста. Урочистості

Того ж дня в обідню пору на набережній міста біля пам’ятника борцям за волю та незалежність України громадськість зібралася, аби вшанувати учасників АТО/ООС.

МАТЕРІАЛ ЗА ТЕМОЮ: Журавлики на граніті пам’ятника і вшанування полеглих та живих учасників війни на Сході України (ФОТО, ВІДЕО)

ВІДЕОЗАПИС ПРЯМОГО ЕФІРУ: Покладання квітів до пам‘ятника борцям за волю та незалежність України. Набережна міста

У селищі Власівці Світловодської міської ради з нагоди цих свят відбулася програма "Мій сонячний дім – моя Україна".

МАТЕРІАЛ ЗА ТЕМОЮ: Свято "Мій сонячний дім — моя Україна" у селищі Власівці

24 серпня світловодці, вбрані у вишиванки, зібралися на набережній біля арт-об’єкту "Люблю Світловодськ", щоб встановити рекорд Кіровоградщини із наймасовішого онлайн-виконання Гімну України. Від імені народного депутата Олеся Довгого усіх присутніх привітала зі святом Анна Трубаченко. Головним диригентом співочого рекорду у Світловодську був заслужений працівник культури України Григорій Палій.ВІДЕОЗАПИС ПРЯМОГО ЕФІРУ: Прад вишиванок на набережній міста

ВІДЕОЗАПИС ПРЯМОГО ЕФІРУ: Масове виконання Гімну України

Свято продовжилося на центральній площі міста, де відбулася дитяча програма, було відкрито фотозони, відбулося свято краси "Народжена вільною", а ввечері розпочалася урочиста програма та святковий концерт "Нескорені. Незламні. Незалежні". Закінчилося свято дискотекою.