Чотириденний футбольний турнір до Дня Незалежності України

21 серпня 2021
Удванадцяте до Дня Незалежності України у Світловодську на базі спорткомплексу імені Анатолія Тузовського відбувся традиційний футбольний турнір серед юнаків 2010-2011 років народження. Участь у змаганнях брали сім команд з міст Світловодська, Полтави, Харкова та селища Власівки Світловодської міської ради. Змагання тривали з 17 до 20 серпня включно. Парад закриття змагань і нагородження переможців відбувся 20 серпня на стадіоні спорткомплексу. Дітей привітали зі святом та подякували за гарну гру директор Світловодської КДЮСШ №1 Василь Мороз, начальниця управління молоді та спорту Неля Брусенцева, почесний гість турніру — тренер-селекціонер Сергій Савіцький.

Переможцями турніру стала команда "КДЮСШ-2010" з міста Світловодська, яка тренується під керівництвом тренера Юрія Василенка. Світловодцям вдалося обіграти харківську команду з рахунком 3:1. Друге і третє місця дісталися харківській і полтавській командам.

Кращими гравцями турніру стали світловодські спортсмени — Артем Чорноіван, Денис Піценко, Максим Бондаренко, Володимир Найдьонов.

У турнірі брала участь єдина дівоча команда "Власівчанка" із селища Власівки. Кращою гравчинею визнали Алісу Бринкіну та Євгенію Андрей, кращою пенальтісткою на відкритті турніру визнали Єлизавету Ситник.

Кращим захисником став Кирило Сірий, кращим бомбардиром — Матвій Бондаренко, на його рахунку вісім забитих м’ячів. Кращим суддею турніру визнали Миколу Якимця.

Кращим гравцем турніру став Андрій Кияшко з Полтави. він Він отримав в нагороду спортивну форму "Динамо-Київ".

Команди і спортсмени були нагороджені кубками, медалями і дипломами. Турнір відбувся за підтримки обласної організації "Спорт для всіх".