Світловодці посіли призові місця на чемпіонаті України з боксу у Бердянську


Світловодці посіли призові місця на чемпіонаті України з боксу у Бердянську


13 червня 2021
Світловодці посіли призові місця на чемпіонаті України з боксу у Бердянську
З 31 травня по 5 червня у Бердянську Запорізької області пройшов чемпіонат України з боксу серед учнів 2007-2008 років народження. Участь у чемпіонаті брали близько 160 боксерів з усієї України. Світловодськ на цих змаганнях представили вихованці вихованці Світловодської КДЮСШ №1 (директор Василь Мороз, тренер Олександр Дорошенко) — Марк Медяник, Артем Пастушенко та вихованці боксерського клубу "Легіон" (тренер Сергій Власов) — Дмитро Рожко, Володимир Клочко, Нікіта Власов та Денис Рожко. Марк Медяник 2007 року народження у категорія 44 кг та Артем Пастушенко 2008 року народження у категорії 42 кг вибороли на змаганнях дві бронзові медалі й були нагороджені дипломами.

Дмитро Рожко у категорії до 44 кг став фіналістом чемпіонату України — посів друге місце. Володимир Клочко у категорії до 37 кг зайняв третє місце. Нікіта Власов у категорії до 50 кг та Денис Рожко у категорії до 46 кг посіли п’яте місце.

Тренер Олександр Дорошенко результатом задоволений і дякує за допомогу у поїздці на змагання Олегу Медянику, Олегу Пишному, Василю Квіташу та Сергію Близнюку.

Тренер Сергій Власов з дітьми та батьками вдячні за всебічну підтримку спортсменів Максиму Королю, Миколі Козловському, Евгену Дею, Айкараму Тартикяну, Миколі Щекотихіну, Володимиру Грушці, Василю Квіташу, Дмитрові Грузину, Сергію Гросулу, В’ячеславу Бабенку, а також величезна подяка Богдану Дроздову за висвітлення спортивних подій на сторінках "Вісника Кіровоградщини" та інтернет-видання "Світловодськ".