Світловодські баскетболісти — чемпіони та бронзові призери області!


Світловодські баскетболісти — чемпіони та бронзові призери області!


20 травня 2021
Світловодські баскетболісти — чемпіони та бронзові призери області!
15 травня у Кропивницькому, на базі КДЮСШ №4 спортивного клубу "Зірка", відбувся фінальний тур чемпіонату Кіровоградської області з баскетболу серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження. У змаганнях брали участь десять команд, серед яких дві команди Світловодської КДЮСШ №1 (директор Василь Мороз) "Комети-1" (2007 р.н.) та "Комети-2" (2006-2007 р.н.). Останній вирішальний виїзд на змагання вже пророкував "Кометам-2" гарний фінал, адже їм вдалося обіграти команду "Золотий вік" з Кропивницького, які три роки поспіль є діючими чемпіонами України у дивізіоні А. Виграти вдалося з різницею в одне очко.

15 травня світловодцям треба було виграти лише одну гру у Бобринця, з чим вони успішно впоралися і стали чемпіонами.

А от світловодська команда "Комети-1" змагалася за друге та третє місця. Спортсменам довелося зіграти в цей день три гри: у двох іграх суперників обіграли, а от в останній грі з командою "Золотий вік" кометівці програли з різницею 11 очок. І таким чином посіли третє місце.

Світловодському тренеру Володимирові Лисаку імпонувала гра вихованців:

"Порадувало, що хлопці показали чоловічий характер, наполегливо боролися, грали з такою самовіддачею, що не обійшлося без травм".


Також тренер радів результатам команди першої ліги з Кропивницького "Золотий вік", яка посіла третє місце в першій лізі, бо у складі команди грає вихованець Світловодської КДЮСШ №1 Богдан Ткаченко.

Володимир Лисак дякує за підтримку баскетбольної команди Віктору Королю і батькам, які вірять в успіх своїх дітей.

Обидві команди достойно захистили честь міста і були нагороджені кубками та медалями.

28-30 травня Світловодськ прийматиме всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2007 року народження, тож продовжуємо вболівати за своїх!