Чемпіонат Світловодська з футзалу

29 березня 2021
У лютому та березні у Світловодському спорткомплексі імені Анатолія Тузовського проходив чемпіонат міста з футзалу. Участь у змаганнях узяли десять команд з міста Світловодська, селища Власівки Світловодської міської ради, селища Онуфріївки Олександрійського району та міста Кременчука Полтавської області. Світловодськ представили команди: "TIR-авто", "U-35+", "ДЮСШ", "Рятівник", "Ветеран"; від селища Власівки були команди "Командор", ФК "Власівка"; від Кременчука — "Майстер Мілк", "Юність"; від Онуфріївки — ФК "Рубін".

У змаганнях команда "U-35+" обіграла команду "Майстер Мілк" з рахунком 3:2. Команда "U-35+" програла команді "TIR-авто" з рахунком 5:2. В останньому турі 24 березня за перше місце змагалися фаворити змагань — "Мастер Мілк" з "TIR-авто". До останнього туру у "TIR-авто" не було програшів, а у вирішальній грі узяла верх команда "Мастер Мілк" (5:4). За результатами у трьох команд була однакова кількість очок, тому призові місця визначалися за різницею забитих та пропущених у особистих зустрічах.

Перше місце посіла команда Світловодська "TIR-авто", капітаном якої був Василь Квіташ, кращим бомбардиром визнали Олексія Шаповала; друге місце — кременчуцька команда "Майстер Мілк" з капітаном Андрієм Акуленком, кращим воротарем у цій команді визнали Ярослава Бондаренка; третє місце — світловодська "U-35+", капітаном якої був Олександр Недік, кращим гравцем турніру став Олександр Чорний.

Команда-переможниця була нагороджена перехідним кубком, за призові місця командам вручили кубки, а визнані спортсмени у номінаціях отримали також статуетки та футбольні м’ячі.