Спортсмени зі змішаних єдиноборств посіли друге командне місце у Дніпрі

23 лютого 2021
20 лютого у Дніпрі на базі бійцівського клубу "Панчер" відбулися змагання зі змішаних єдиноборств Free Fight на кубок Дніпра. На ринзі за перемогу змагалися юніори (16-18 років) та дорослі (19+). Світловодськ на змаганнях представили спортсмени бійцівського клубу "Легіон". За результатами змагань у категорії юніорів такі результати: ІІ місце посів Кіріл Факєєв (63 кг); ІІІ місце — Ілля Кудрявцев (57 кг), Денис Денисов (63 кг), Нікіта Залоїло (69 кг), Артем Гирич (85 кг).

У категорії дорослих: І місце посів Ярослав Садовський (69 кг); ІІ місце — Андрій Гладких (69 кг), Нікіта Жмурін (69 кг), Влад Кушнір (74 кг).

Спортсменам вручили дипломи, медалі відповідно до зайнятих місць, грошову винагороду, спортивну амуніцію та кубок за зайняте друге командне місце у турнірі.

Більшість з представлених спортсменів у подібному турнірі брали участь вперше, тому тренери Євгеній Чабаненко, Олег Коваленко та Андрій Гирбу вважають, що дебютували їхні вихованці вдало.

Зараз світловодці готуються відвідати змагання з панкратіону на кубок Полтавської області, які відбудуться 7 березня.