Семен Мороз — срібний призер змагань з боксу у Дніпрі

9 лютого 2021
2-4 лютого у місті Дніпрі відбувся Всеукраїнський турнір з боксу. Світловодський спортивно-боксерський клуб "Легіон" представив Семен Мороз 2004 року народження, який тренується під керівництвом тренера Сергія Власова. Спортсмен провів три поєдинки у категорії 81 кг. У перший день змагань Семен Мороз переміг одностайним рішенням суддів спортсмена із Запорізької області. Другого дня Семен переміг одностайним рішенням суддів суперника з міста Кам’янське, який завоював звання чемпіона України. Тому бій був непростий. У фіналі Семен зустрівся з боксером із Дніпра, й у записках суддів поступився супернику, а тому посів друге місце.

Світловодця визнали кращим техніко-тактичним боксером турніру. Додому хлопець повернувся з грамотою, кубком, грошовою нагородою та музичною колонкою.

Зараз Семен готується до чемпіонату України та до чемпіонату світу.