Світловодськ - Онуфріївка — 1:0

15 жовтня 2020
У середу, 7 жовтня, в рамках чемпіонату Кіровоградської області серед дитячо-юнацьких команд 2005-2006 років народження команда Онуфріївської ДЮСШ "Юність" приймала на своєму полі команду Світловодської КДЮСШ №1. Ворота господарів поля захищав Андрій Скорик, капітаном був Владислав Пекельний. У гостей голкіпером був Артем Саєнко, а капітаном Ігор Рідченко. Тайми були скорочені — по 35 хвилин.

За свистком арбітра Олександра Кожушка розпочалася боротьба за перемогу. Команди грали на рівних, були постійні атаки і на ворота господарів, і на ворота гостей. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0. З постійними атаками розпочався і другий тайм, але м’яч у ворота не йшов, було багато кутових і гострих моментів. Так, Данило Троян вийшов один на один з голкіпером гостей, але той у падінні зняв м’яч з ноги. Вдалою подібною атакою була атака гостей. Футболіст Денис Мартиненко (грав під №2) відкрив рахунок. Остаточний рахунок гри — 1:0 на користь команди Світловодської КДЮСШ №1 (на фото).

За свої команди вболівали і постійно знаходилися біля лінії поля тренери: Онуфріївка — Василь Яковенко, Світловодськ — Сергій Лисицький. Вболівали так, що арбітр жартома показав одному вболівальнику жовту картку.