Артур Матанцев — чемпіон із дзюдо у «KREMEN CUP»

21 вересня 2020
12 вересня у Кременчуці Полтавської області відбулися всеукраїнські змагання із дзюдо "KREMEN CUP". Учасниками стали близько 500 спортсменів 2007-2015 років народження з різних куточків України: Харкова, Києва, Одеси, Полтави, Горішніх Плавнів, Ужгорода, а також своїх вихованців представив тренер Світловодської КДЮСШ №1 Рудольф Матвєєв. На змаганнях чемпіоном зі Світловодська став Артур Матанцев. У нагороду окрім заслуженої медалі та грамоти Артуру вручили спортивний одяг для єдиноборств — кімоно. Срібними медалістами стали Андрій Щербина, Данііл Аляпін, Богдан Шакіров, Євгеній Євтухов, бронзовими призерами стали Іван Вознюк, Денис Кравченко, Ернест Чорноіван, Дмитро Суржок. За друге та третє місця спортсмени отримали медалі, грамоти і сертифікат від спортивного магазину.

"Це був перший старт після довгого перебування на карантині. Діти скучили за поєдинками і тренуваннями, результатами усі задоволені", — прокоментував Рудольф Матвєєв.