Футболісти ЦВПВ «Власівчанка» та «Сокіл» — призери турніру «Зустріч весни»

10 березня 2020
28 та 29 лютого у місті Гребінці Полтавської області відбувся всеукраїнський турнір з футзалу "Зустріч весни". Від Кіровоградської області на змагання прибули спортсмени із селища Власівки, які представляли Світловодський центр військово-патіотичного виховання (директор Анатолій Сіромаха, тренер Ігор Рябчук), серед інших учасників — футболісти Черкаської, Сумської, Вінницької, Полтавської, Чернігівської областей.

Змагання проходили по коловій системі. Команда хлопчиків "Сокіл" і команда дівчат "Власівчанка" змогли взяти гору над усіма суперниками окрім господарів — поступилися спортсменам з Гребінки.

Тренер Ігор Рябчук відмітив гру Анатолія Полтавця та Максима Жайворонка. А також розповів, що власівські гравчині в останній грі з вінницькими суперницями програвали з рахунком 0:2, після тайм-ауту, за 7 хвилин до кінця гри, змогли зрівняти рахунок — 2:2. Вирішальні голи Єлизавети Опанасюк та Дар’ї Шевчук допомогли команді "Власівчанка" посісти друге місце. Відмітив тренер воротарку Мілану Півень, яка вдавало відбивала кидки суперниць та не боялася підставляти себе під м’яч.

Юні спортсмени були нагороджені грамотами та медалями відповідно до зайнятих місць.