«КДЮСШ-Комети» — переможці VI туру чемпіонату України з баскетболу

5 березня 2020
З 27 лютого до 1 березня включно у Світловодському міському спортивному комплексі імені Анатолія Тузовського проходив VI тур чемпіонату України з баскетболу сезону 2019/20 років серед команд юнаків 2006 року народження. Світловодська команда "КДЮСШ-Комети" у парі зі збірною командою Запоріжжя приймали київську команду "Ведмеді" та збірну команду Житомира.

У першій грі з киянами світловодські баскетболісти виграли з рахунком 77:71, у другій грі — 68:63. Важче було грати з житомирськими суперниками. Світловодці у першій грі взяли гору з рахунком 101:83, а вже у другій грі баскетболістам команди "КДЮСШ-Комети" довелося зібратися із силами, аби отримати жадану перемогу. За три хвилини сорок секунд кометівці, які програвали суперникам 14 очок після двох тайм-аутів вдалося зробити неможливе — відіграти 14 очок і 2 очки виграти (92:90).

Переможцями VI туру чемпіонату України з баскетболу стали господарі — команда "КДЮСШ-Комети" — І місце; збірна Запоріжжя посіла ІІ місце; збірна Житомира — ІІІ місце.

"Наразі ми на найвищому рівні, — каже тренер команди "КДЮСШ-Комети" Володимир Лисак, — хлопці грали як справжні професіонали. Остання гра була найважчою, бо суперники наші грали другу гру за три дні, а мої кометівці четверту гру за три дні".

Наступний тур відбудеться з 2 до 5 квітня включно у Запоріжжі, де світловодські баскетболісти змагатимуться зі спортсменами Вінниці та Херсона. А вже в наступному році вихованці Світловодської КДЮСШ №1 планують змагання за своїм 2007 роком народження.