Жити в кайф закликав глядачів молодіжний гурт «Yin Yang»


Жити в кайф закликав глядачів молодіжний гурт «Yin Yang»


22 січня 2020
Жити в кайф закликав глядачів  молодіжний гурт «Yin Yang»
Концерт молодіжного гурту "Yin Yang", що відбувся 17 січня у Світловодському районному Будинку культури, міг би стати культурною подією міста і району, адже подібними заходами жителів Світловодщини не балують заїжджі музиканти. І став, але, на жаль, для невеликої кількості поціновувачів музики. Своїми враженнями від концерту з нашим виданням поділилася Надія Грижунова, директорка районного Будинку культури:

— Перед початком концерту ведуча Дар’я Котченко закликала глядачів жити в кайф, створюючи позитивну атмосферу у залі. Цей настрій підтримали й соліст Георгій Куциба та гітарист Влад Золотаренко, виконавши пісню з аналогічною назвою "Жить в кайф". Згодом до них приєдналися барабанщик Юрій Сидоренко та солістка Аліна Смірнова, і вже у повному складі гурт виконав не тільки хіти відомих композиторів, а й авторські пісні.


Приємною несподіванкою для глядачів стала весела конкурсна програма від Аліни Смірнової та Влада Золотаренка. Переможці конкурсів отримали солодкі призи від гурту.

Цього ж музичного вечора свою творчість глядачам дарували Денис Крад та Дар’я Котченко.

А завершували концерт учасники гурту "Yin Yang" подяками за підтримку. Теплі слова вони адресували колективу районного Будинку культури, Денису, Дар’ї та всім присутнім у залі.

Спільне фото гурту з глядачами стало заключним акордом музичного заходу.