Новий гуртковий рік стартував у ЦВПВ!


Новий гуртковий рік стартував у ЦВПВ!


17 вересня 2019
Новий гуртковий рік стартував у ЦВПВ!
Веселий інтелектуально-спортивний квест, підняття державного прапору, вручення грамот, теплі слова побажань і морозиво на десерт — таким запам’ятається дітлахам початок нового творчо-спортивного року в Центрі військово-патріотичного виховання Світловодська. 16 вересня на подвір’ї ЦВПВ було людно і гамірно — це керівники гуртків разом із своїми підопічними зібралися разом, щоб урочисто розпочати новий навчальний рік. Учасники спортивних секцій (футбольної, баскетбольної та волейбольної) виділялися яскравим вбранням — формою для гри на полі. Натомість гуртківців неспортивних напрямків можна було впізнати по вказівниках з назвою, яку носить їх творчий колектив — "Початкове технічне моделювання", "Юні топографи" та інші.

Урочисту лінійку вирішили провести під кронами дерев у дружній обстановці, сховавшись в тіні від не по-осінньому пекучого сонця. Директор Центру військово-патріотичного виховання Анатолій Сіромаха привітав дітлахів і побажав їм творчого і натхненного року, йти вперед і не зупинятися на досягнутому. Гість заходу — методист управління освіти Світловодської міської ради Тетяна Крилова теж привітала присутніх зі святом і побажала нових досягнень і перемог.

Після цього двоє представників футбольного гуртка з хвилюванням підняли державний прапор України під виконання національного гімну. І завершили урочисту частину заходу врученням почесних грамот найталановитішим спортсменам.

Друга частина урочистої програми розпочалася з квесту. Діти сформували дві команди і кожна з них вирушила на пошуки п’яти станцій — на кожній з них гравців чекали по п’ять питань певної тематики. Відповівши на всі питання першої станції, діти рухалися до іншої. І так, поки не пройшли свій маршрут. Гра супроводжувалася радісними вигуками, а діти з азартом намагалися відгадати головоломки. І переможці, й ті, що прийшли другими отримали задоволення від процесу пошуку і розгадування.

Наостанок двоє юних учасниць дійства розрізали святкову стрічку на вході до приміщення ЦВПВ на шматочки і кожен бажаючий зміг отримати на пам'ять стрічечку. Після цього малеча ласувала морозивом, яке надали спонсори солодкого частування – мережа магазинів "Маркетопт". Адміністрація ЦВПВ щиро дякує керуючій мережею магазинів "Маркетопт" Марині Марченко за співпрацю і можливість пригостити вихованців закладу солодощами.