День, який пропах не порохом, а азартом!


День, який пропах не порохом, а азартом!


9 червня 2019
День, який пропах не порохом, а азартом!
Побачивши в путівці дня заголовок "День піратів", діти почали рахувати хвилини до його початку. І ось настав цей день! Двері відчиняються і в приміщення ЦВПВ потрапляють не Костя та Рома, не Софія та Поліна. Сюди вриваються Хромий Джо, Віртлявий Джек, Сурова Елізабет та інші.

Після сніданку, діти рухаються в напрямку парку ім.Тараса Шевченка. Саме тут вже складений маршрут до пошуку скарбів. Команди поділені, капітани обрані. Гра розпочалась!

За скарби команди "б’ються" завзято, весело! Долають купу перешкод, пишуть суспільний лист допомоги, танцюють на клаптику аркуша всією командою, моделюють та вдосконалюють свій піратський образ з підручного матеріалу. Нарешті загін вийшов на дорогу пошуку скарбів!

Ні, вона не з легких, але ж за своє щастя треба поборотися! І діти боролися. Познайомившись з картою, команди ринули до позначок. Одна знайдена, друга, третя… і, нарешті, остання. А це означає, що треба копати.

Ура! Скарби знайдено! Діти щасливі! А значить щасливі і працівники ЦВПВ!

На цьому день не закінчився. Адже потрапити в парк і не скористатися можливістю організувати спортивний турнір ми не змогли. І у нас є переможець з амреслінгу – Станіслав Щербак. З чим ми його щиро і вітаємо.

Вихователі табору Ольга Легостаєва, Сергій Коцар.