Збірна «Власівчанка» — ЦВПВ. Дебют тренерки та команди відбувся вдало


Збірна «Власівчанка» — ЦВПВ. Дебют тренерки та команди відбувся вдало


30 вересня 2018
Збірна «Власівчанка» — ЦВПВ. Дебют тренерки та команди відбувся вдало
20-21 вересня у смт Андріївка Харківської області тривав всеукраїнський турнір з міні-футболу серед дівочих команд віком від 12 років і молодші. На турнір приїхали діти з Волинської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Харківської областей. Світловодськ та Власівку на змаганнях представляла збірна "Власівчанка" — ЦВПВ. Команди були розділені на дві вікові групи: 12 років і 11 та молодші. Світловодські дівчата 2009-2010 років народження виявилися наймолодшими серед учасниць команд своєї вікової групи. До речі, для них це був перший виступ на змаганнях. Провівши за 2 дні 6 ігор серед 7 команд у своїй віковій групі, дівчата посіли ІІІ місце.

Під час поїздки на змагання футболістки і отримали спортивний досвід, і гарно відпочили: каталися на байдарках та розважалися на ігровому майданчикові. Завдяки тому, що проживали у гуртожиткові Харківського державного вищого училища фізичної культури, на власні очі побачили життя майбутніх чемпіонів: зокрема, як проходять їхні зарядка та тренування.

Запрошення на турнір спортсменки отримали у липні, тож розпочали свої тренування ще влітку на спортмайданчику ЗШ І-ІІІ ступенів №9 під керівництвом тренерки Діани Зібрової (смт Власівка), яка у минулому сама грала у складі "Власівчанки". Це був дебют дівчини у ролі тренерки, адже зараз вона є студенткою І курсу Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, факультет фізичної культури і спорту. Наставником і Діани Зібрової, і збірної був тренер Ігор Рябчук.

Тренери збірної висловлюють подяку за допомогу у фінансуванні поїздки народному депутатові України Олесю Довгому.