Акція «Мій тато захищає Україну»


Акція «Мій тато захищає Україну»


6 вересня 2018
Акція «Мій тато захищає Україну»
У Світловодському міському Палаці культури у неділю, 2 вересня, вперше відбулася акція "Мій тато захищає Україну" для дітей, батьки яких брали чи беруть участь в ООС (АТО) на Сході України.
"Акції зі збору коштів ми проводили щорічно у День Незалежності України, починаючи з 2014 року. Серед іншого закупляли необхідні речі та відправляли в зону бойових дій. Цьогоріч вирішили на зібрані кошти порадувати дітей захисників, адже їм також важлива наша увага та підтримка, — розповідає директорка міського Палацу культури Лариса Ляшенко. — На усі кошти, які вдалося зібрати цього року, дітям закупили солодощі".


У холі дітей зустрічали мультиплікаційні герої — фіксики, у ролі яких були Анастасія Колесник та Марія Сущенко, а також казкова няня-чарівниця, що виховує дітей у книгах письменниці Памели Треверс, — Мері Поппінс, яку вдало зіграла Вікторія Калайко. Усі учасники заходу — артисти народного аматорського театру "Амбіція" (керівник Наталія Сандрак). З ними діти танцювали, співали, розгадували загадки, змагалися у конкурсах, розфарбовували янголів. Останніх, за бажанням, дітям запропонували забрати додому, щоб оберігали їхню родину, або ж залишити у Палаці культури, тоді ними прикрасять дерево до Міжнародного дня миру 21 вересня.

Аби дати трохи відпочити від рухливих ігор, малечі запропонували переглянути мультфільми на широкоформатному екрані, після чого посмакувати солодощами, яких вистачило ще й взяти з собою. Завершилося гуляння біля фотозони, яку підготувала керівник народного аматорського театру "Дивосвіт" Марина Салабутіна. Діти фотографувалися з героями свята, рідними і друзями.

До Палацу культури з двома дітками Сергієм (8 років) та Тетянкою (1 рік) завітала Анна Мельник, чоловік якої — Іван Мельник, загинув у зоні АТО близько двох років тому. Жінка не стримує сліз і каже: "Вчимося тепер жити без батька і чоловіка". Марія Снігір та Ангеліна Якимчук — також активні учасниці акції, залишилися задоволені святом і вдячні організаторам. Марія розповіла, що її тато Олександр Снігір та брат Олександр продовжують служити на Сході України, а батько Ангеліни Павло Якимчук — зараз вже вдома, чому дівчинка несказанно рада.

Щоб не залишити дітей наших бійців поза увагою, подібні заходи у Світловодську планують проводити і в подальшому.