Світловодщина має потужний потенціал для розвитку туризму


Світловодщина має потужний потенціал для розвитку туризму


18 липня 2018
Світловодщина має потужний потенціал для розвитку туризму
11 липня 2018 року під егідою Світловодської районної державної адміністрації в контексті реалізації програми розвитку туризму на Світловодщині "Світловодщина — край нашої мрії" відбувся міжнародний експертний форум з питань розвитку туризму, який складався з практичної та теоретичної частин. Головною метою заходу було об’єднання роботодавців, які пов’язані з розвитком туристичної сфери в районі, створення майданчика для обміну думками та ідеями між роботодавцями у сфері туризму та рекреації, представниками влади та громадою щодо підвищення туристичної привабливості регіону та можливої співпраці, напрацювання спільного бачення й плану дій за для розвитку туристичної та рекреаційної інфраструктури в Світловодському районі.

У рамках практичної частини гостей заходу, а саме: радника мера міста Праги, члена міського комітету з питань культури, виставок, туризму та міжнародних відносин Вацлава Навотни, заступника голови Федерації роботодавців у сфері туризму в Україні Павла Бабенка, заступника виконавчої директорки ГО "Український центр європейської політики" Інни Корсун ознайомили з туристичними об'єктами Світловодщини. Гості побували на ПП "Віктор і К" (ТМ "Королівський смак"), на Кременчуцькій ГЕС, біля пам'ятників героям Куруківської битви, воїнам-інтернаціоналістам, другої світової війни. Гості ознайомилися з туристично-розважальним об'єктом — яхт-клубом "Кристал", прогулялися під вітрилами яхти та оглянули краєвиди Світловодщини з акваторії Кременчуцького водосховища. Організатори заходу презентовали гостям туристично-розважальний комплекс "Козацький", що розвивається на території Великоандрусівської ОТГ.

За підсумками практичної частини було проведено тематичну конференцію на базі відпочинку "Хвиля", де я провів презентацію туристичного потенціалу Світловодщини, далі до присутніх з вітальним словом від імені Сергія Твердовського, голови Світловодської райдержадміністрації звернувся Володимир Похілов — заступник голови РДА. Експертну оцінку стану розвитку туризму на Світловодщині надали Павло Бабенко, Інна Корсун та Вацлав Навотни.

За підсумком конференції визначено, що Світловодщина має надзвичайно потужний потенціал для розвитку туризму, великі напрацювання у напрямку реалізації та презентації туристичних послуг.

Представники туристичної громадськості Світловодщини зазначили свою однозначну підтримку та бажання створювати спільні туристичні продукти, оскільки всім зрозуміло, що тільки разом, відверто, щиро та з повагою один до одного, підтримуючи один одного, навчаючись один у одного, постійно обмінюючись досвідом та об‘єднуючи зусилля можливо рухатись вперед, створюючи цікаві пропозиціі для туристів і розвиваючи свій край!