Пішла з життя Галина Семенівна Рогозинська


Пішла з життя Галина Семенівна Рогозинська


3 липня 2018
Пішла з життя Галина Семенівна Рогозинська
Гірка звістка сколихнула колектив освітян міста. На 83-ому році пішла із життя Галина Семенівна Рогозинська, людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця, щира та талановита. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу її близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Галину Семенівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого навчала вона.

Молодою, енергійною Галина Семенівна прийшла працювати у школу №5. Сьогодні ми згадуємо її як мудрого вчителя, який відкривав дітям невичерпну силу знань; директора, який впевнено вів за собою.

За роки своєї плідної діяльності Галина Семенівна виховала не одне покоління, допомогла багатьом коллегам знайти себе на освітянській ниві. Її ім’я назавжди закарбується в історії освіти міста Світловодська.

Смерть завжди трагічна і несподівана. Важко повірити, що ніколи ми вже не почуємо мудрого слова, не побачимо щирої посмішки. Але ніколи не згаснуть наша любов, вдячність і велика шана. Вічна пам'ять житиме в наших серцях. Нехай Всевишній охороняє її світлу душу. Усі, хто знав дорогу нам людину, Рогозинську Галину Семенівну, згадайте добрим словом, пом’яніть щирою молитвою.

Прощання з покійною відбудеться завтра, 4 липня о 10:30 біля школи №5.

Зі щирою скорботою та світлою пам'яттю
освітянська родина.