Бодібілдери зі Світловодська радують успіхами


Бодібілдери зі Світловодська радують успіхами


19 квітня 2018
Бодібілдери зі Світловодська радують успіхами
15 квітня у Кропивницькому заповнена глядацька зала обласної філармонії зустрічала учасників Кубку Центрального регіону України з бодібілдингу IFBB. Участь у змаганнях взяли близько 50 спортсменів з Чернігівської,Одеської, Полтавської, Дніпропетровської, Кіровоградської областей. Варто зауважити, що в цей день свої змагання проводили ще декілька областей.

За призові місця цієї неділі боролися і світловодчани, щоправда у складі команди міста Кременчука Полтавської області, — Марина Кузьменкова та Микола Нейбургер — тренери світловодського спортивного клубу "Атлант".

Марина Кузьменкова змагалася в 2-х категоріях: фітнес-бікіні до 163 см і фіт-модель абсолютна категорія та в кожній виборола бронзову нагороду. Микола Нейбургер виступав в категорії чоловіки бодібілдинг абсолютна категорія юнаки до 22 років, у якій посів друге місце.

Тож увійшовши в трійку лідерів за результатами змагань у Кропивницькому та в Полтаві, світловодські спортсмени 21-22 квітня візьмуть участь у чемпіонаті України, який відбудеться в м.Кременчук, де зустрінуться найсильніші спортсмени у цьому виді спорту.