Переможець першості міста з волейболу 2017 — школа №2


Переможець першості міста з волейболу 2017 — школа №2


2 січня 2018
Переможець першості міста з волейболу 2017 — школа №2
Час шкільних канікул для учнів міста проходить досить активно та з користю для свого здоров’я. Адже саме 26-28 грудня, на базі спортивних залів ЗШ №10 та СЗШ №7 пройшли спортивні змагання на першість міста по волейболу (за спрощеними правилами). Організатори змагань — управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради та Центр військово-патріотичного виховання ставили собі за мету: безпечний відпочинок дітей, формування, збереження і зміцнення здоров’я учнівської молоді, популяризацію спортивного руху в місті.

Головний суддя змагань — керівник гуртка "Загальна фізична підготовка (з елементами волейболу) ЦВПВ Наталія Куян розповіла, що кожна команда показала свою майстерність, витривалість та згуртованість, а кожен гравець довів, що він є невід’ємною частиною свого колективу.

За результатами змагань, переможцями стали збірні учнівські команди: І місце — ЗШ № 2; ІІ місце — ЗШ №5; ІІІ місце — СЗШ №7 і були нагороджені грамотами та подарунками. Також було нагороджено грамотами кращих гравців турніру: Петров Денис — ЗШ №1, Марищенко Назар — ЗШ №2, Агейченко Нікіта — СЗШ №3, Величко Максим — НВК "Гімназія-ЗШ №4", Харчук Ігор — ЗШ №5, Стародуб Андрій — СЗШ №7, Макаренко Ярослав — ЗШ №10.

Вітаємо переможців та учасників зіспортивним завершенням 2017 року!

О. Набивач,
методист ЦВПВ