Нові здобутки юних хортингістів


Нові здобутки юних хортингістів


2 січня 2018
Нові здобутки юних хортингістів
Наприкінці минулого року у міському спорткомплексі ім. А. Тузовського пройшли змагання Світловодського району з хортингу у розділах двобій та сутичка. Метою цього заходу було популяризація даного виду спорту в нашому краї, перевірка, набутих юними спортсменами знань та вмінь, а також ведення здорового способу життя підростаючого покоління.

У змаганнях взяли участь 7 команд (90 учасників): Центр військово-патріотичного виховання (ЦВПВ), СК "Атлант", с.Павлівка, с. В.Скельова, с.Захарівка, с.Федірки, смт.Олександрівка.

З вітальним словом, до учасників змагань, звернувся директор Центру військово-патріотичного виховання Анатолій Сіромаха, який побажав усім гарних та чистих перемог, бути гідними вихованцями своїх наставників та справжніми нащадками козаків.

Від ЦВПВ виявили бажання, поборотись за перемогу, 8 вихованців гуртка "Хортинг" (керівник Дмітрієв І.В.) І як результат наполегливої праці на заняттях, рішучості та витривалості юних спортсменів переможцями стали: Бабій В’ячеслав, Чураков Владислав — І місця, Грішин Олексій, Ковтун Олексій — ІІ місця, Вески Ярослав, Завгородній Олег, Каранга Самір — ІІІ місця (розділ двобій); Чураков Владислав, Грішин Олексій — І місця, Бабій В’ячеслав, Каранга Самір — ІІ місця, Вески Ярослав, Штивола Аліса — ІІІ місця (розділ сутичка).

Вітаємо юних хортингістів з перемогою та бажаємо їм нових спортивних звершень!

О. Набивач,
методист ЦВПВ