Руки, ноги, голова… Ожеледиця у нас


Руки, ноги, голова… Ожеледиця у нас


29 листопада 2017
Руки, ноги, голова… Ожеледиця у нас
Від другої години ночі 29 листопада світловодськими дорогами моталися дві посипальних вантажівки й бульдозер. Тротуари — не чіпали… Удосвіта Світловодськ заледенів. Нічні дощ і морозець призвели до того, що все в місті покрилося тонюсіньким шаром льоду. І безумовно — дороги… Начальник КП "Комбінат комунальних послуг" Олександр Плахотній, до якого ми звернулися розповісти про те, як його служба зустріла виклики негоди, повідомив: щойно, близько другої ночі, отримавши тривожні сигнали, він взяв боротьбу з цією самою негодою виключно у свої руки. Адже ж, підкреслює він, на той час наш виконком (та, напевне, й досі) не прийняв рішення щодо організації цілодобового чергування.

— Та ви хіба не знаєте, що ініціатива у нас карається?

— А що тоді: сидіти, склавши руки? За 32 роки роботи я вже звик до покарань…

На боротьбу з ожеледицею була мобілізована наявна (відремонтована) для боротьби з цією стихією техніка — дві посипальні машини і бульдозер. На ранок були "знешкоджені" основні міські автомагістралі. А от за пішохідні тротуари — звиняйте.

…Оце саме "звиняйте" добряче додало роботи тутешнім травматологам. За словами завідуючого "профільним" відділенням Світловодської ЦРЛ Руслана Кулика, кількість звернень травмованих пішоходів цього дня стрімко зросла. Більшість, каже пан Руслан, добиралися до травматології своїм ходом. Кількох — доправила "швидка". Ця ж більшість (з десяток), отримавши необхідну допомогу, відправилася відлежуватися по домівках, знов таки — своїм ходом. Але двох із них, через серйозність отриманих травм, довелося "затримати" у стаціонарі.