У Світловодську відкрили пам’ятник Воїнам, що віддали свої життя за Україну


У Світловодську відкрили пам’ятник Воїнам, що віддали свої життя за Україну


29 листопада 2017
У Світловодську відкрили пам’ятник Воїнам, що віддали свої життя за Україну
У День Гідності та Свободи, 21 листопада у Світловодську відбулось урочисте відкриття пам’ятника Воїнам, що віддали свої життя за Україну. Пам’ятний знак був встановлений в рамках Всеукраїнської Кампанії "Пам'ять нації" — це ініціатива українських націоналістів з числа активістів партії "Національний Корпус" зі вшанування загиблих героїв російсько-української війни.

"21 листопада Україна відзначає день Гідності та Свободи. Цей день — початок подій, які стали історичними для України: у 2004 — Помаранчева революція, у 2013 — Революція Гідності. З цих подій можна рахувати зміни, які відбулись в нас та країні, в направлені на здобуття нами Свободи. Нажаль, Свобода не буває без жертв. Загинули хлопці на майдані, та гинули і до тепер гинуть на сході нащої країни, де ми боремось з агресією Росії. Відкриттям цього пам'ятного знака ми вшановуємо пам'ять про героїв, які віддали свої життя за Свободу за незалежність України" — зазначив Голова Світловодського осередку Національного корпусу Андрій Зінченко.


З промовою виступили Ветеран полку АЗОВ та представник Національного корпусу м.Кременчук друг "Краз" та Голова Кіровоградської спілки ветеранів Афганістану Віктор Остапчук.

На визначній події серед присутніх були другий командир полка Азов Друг Черкас, нині голова Національних дружин, представники Національного корпусу з Кременчука, Олександрії, Світловодська; воїни-афганці з Кіровограда, Знам'янки та Світловодська, АТОвці, представники місцевої влади, волонтери, та громада міста.

Національний корпус Світловодська висловлює подяку усім, хто допоміг у встановленні цього пам'ятного знака, а самє: Торговому дому "Домовой" в особі директора Романа Свердлова, ТОВ "Світекоенергія" в особі Олександра Покори, СП ТОВ "Світловодськпобут" в особі директора Сергія Московського, Спілці ветеранів Афганістану в особі Сергія Волкова.